آجاک - acak آینده پژوهی

رنو مگان فیس لیفت، قوی تر و جذاب تر به میدان می آید

رنو مگان فیس لیفت، قوی تر و جذاب تر به میدان می آید

آجاك: رنو برای عقب نماندن از رقبای خود همچون فولكس واگن گلف، سئات لئون و یا حتی اشكودا اكتاویا كه هركدام یك بروزرسانی از طرف سازندگان خود دریافت كرده اند، در اقدام اخیر خود نسخه فیس لیفت ˮرنو مگانˮ را معرفی كرده و حالا با چهره ای جدید، حاضر شده تا نیمه دوم عمر خودرا با جذابیت و هیجان بیشتری دنبال كند.


خودرو بانك نوشت: نسخه فیس لیفت رنو مگان در قدم اول یك بروزرسانی ظاهری دریافت كرده است و این بروزرسانی شامل تمامی نسخه های آماده شده بر طبق رنو مگان خواهد شد كه در این خصوص می توانیم به طراحی جدید چراغ های جلو، تغییراتی جزیی در جلوپنجره اتومبیل و یكسری ریزه كاری های دیگر اشاره داشت كه بهبود سطحی ظاهر اتومبیل را به همراه داشته است، هرچند مشتریان در بروزرسانی جدید رنو می توانند از رینگ های جدید ۱۶ اینچی و ۱۸ اینچی بر روی چرخ های خود استفاده كنند.
مهم تر از تغییرات ظاهری، می توانیم بزرگ ترین اتفاق رنو مگان ۲۰۲۰ را مربوط به سیستم محرك پلاگین هیبریدی آن بدانیم كه محدوده حركت ۵۰ كیلومتری با حداكثر سرعت ۱۳۵ كیلومتر برساعت را در حالت تنها الكتریكی به همراه خواهد داشت. این سیستم محرك متشكل از یك موتور چهار سیلندر ۱.۶ لیتری در كنار ۲ موتور الكتریكی خواهد بود كه نیروی پیشرانه درون سوز بوسیله یك گیربكس اتوماتیك به چرخ ها منتقل شده و همین طور نیروی مورد نیاز موتور الكتریكی توسط مجموعه باتری های ۹.۸ كیلووات ساعتی تامین خواهد شد. علاوه بر این، شركت خودروسازی رنو با تغییراتی كه در نسخه مگان R.S. به وجود آورده است، موفق به تولید ۲۰ اسب بخار قدرت بیشتر و حدود ۳۰ نیوتن متر گشتاور بیشتر نسبت به قبل شده است كه با جعبه دنده اتوماتیك دوكلاچه می توان ۴۲۰ نیوتن متر گشتاور تولید كرد، اما گشتاور افزایش یافته با گیربكس دستی تنها ۱۰ نیوتن متر خواهد بود و موجب می شود تا در مجموع خروجی گشتاور ۴۰۰ نیوتن متری بر روی این نسخه داشته باشیم.
۲۱۲۱ رنو مگان فیس لیفت، قوی تر و جذاب تر به میدان می آید رنو مگان فیس لیفت، قوی تر و جذاب تر به میدان می آید رنو مگان فیس لیفت، قوی تر و جذاب تر به میدان می آید رنو مگان فیس لیفت، قوی تر و جذاب تر به میدان می آید رنو مگان فیس لیفت، قوی تر و جذاب تر به میدان می آید رنو مگان فیس لیفت، قوی تر و جذاب تر به میدان می آید رنو مگان فیس لیفت، قوی تر و جذاب تر به میدان می آید رنو مگان فیس لیفت، قوی تر و جذاب تر به میدان می آید

1398/12/09
23:13:49
5.0 /5
3062
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
آجاک : آینده پژوهی