آجاک - acak آینده پژوهی

۶۷ مركز آزمایشگاهی خدمات تعمیر و نگهداری تجهیزات دریافت نمودند

۶۷ مركز آزمایشگاهی خدمات تعمیر و نگهداری تجهیزات دریافت نمودند

به گزارش آجاک ۶۷ مرکز آزمایشگاهی امسال از شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری خدمات تعمیر و نگهداری تجهیزات دریافت نمودند.


به گزارش روز یکشنبه معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری، تعمیر و به روز رسانی تجهیزات موجود یکی از مأموریت های شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است.
حمایت از فرایند تعمیر و نگهداری تجهیزات آزمایشگاهی موجود در کشور، مسیری است که در کنار بالا بردن ماندگاری این تجهیزات گران قیمت آزمایشگاهی به افزایش کیفیت خدمات هم منجر می شود؛ هدفی که در شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دنبال می شود تا عملکرد تجهیزات بالا برود.
از دیگر اهداف این کار می توان عرضه خدمات و نتایج مطمئن به مشتریان را بیان کرد. این کار در شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با عرضه مشاوره ها و آموزش های لازم انجام می شود.
تسهیل دسترسی مراکز عضو به نمونه های استاندارد و معتبر و پشتیبانی از کالیبراسیون تجهیزات از دیگر حمایت های این شبکه در این حوزه می باشد. البته پرداخت تسهیلات به فرایند حمایت کالیبراسیون، تعمیر و نگهداری تجهیزات مراکز عضو شتاب داده است.
شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای اجرایی شدن این هدف، تابحال ۳۵ میلیارد ریال به ۳۸۰ مرکز عضو پرداخت کرده است.
مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری خدمات متنوعی در حوزه های مختلفی مانند فنی و مهندسی، مکانیک، مواد و متالورژی، برق و الکترونیک، شیمی، هوا فضا، معدن، محیط زیست، کشاورزی و گیاهان دارویی، زیست فناوری و پزشکی داروسازی، سلول های بنیادی، مهندسی بافت، علوم شناختی و مغز و غیره عرضه می دهند.


1399/10/02
13:45:38
5.0 /5
659
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
آجاک : آینده پژوهی