آجاک - acak آینده پژوهی

پاویون شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات کیش برپا می شود

پاویون شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات کیش برپا می شود

پاویون شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات کیش در ایام 19 تا 22 اردیبهشت ماه با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی راه اندازی.


به گزارش گروه علم و آموزش ایرنا، علاقمندان برای حضور در پاویون شرکت های دانش بنیان در این نمایشگاه می توانند تا پنجم اردیبهشت ماه جاری جهت ثبت نام به سامانه غزال به آدرس ghazal.inif.ir مراجعه نموده و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۲۰۳۹۸۱۶۸ تماس بگیرند.
پاویون شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات کیش در ایام دوشنبه ۱۹ تا پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ماه راه اندازی و ظرفیت حضور شرکتها در این پاویون محدود است.
براساس گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، شرکت های دانش بنیان فعال در زمینه های شهر هوشمند، هوش مصنوعی، فناوری های بانکی، اینترنت اشیاء، اقتصاد دیجیتال و رمزارزها و زیرساخت و تجهیزات مخابراتی در این نمایشگاه حضور پیدا می کنند.
برپایی پاویون های شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه های داخلی یکی از خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی در امتداد توسعه بازار شرکت های دانش بنیان است که طی آن شرکت های منتخب می توانند از تخفیف ۹۰ درصدی در تامین هزینه های مربوط به شرکت در نمایشگاه ها برخوردار شوند و به معرفی محصولات و دستاوردهایشان بپردازند.

1401/02/01
16:17:46
0.0 /5
516
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
آجاک : آینده پژوهی