آجاک - acak آینده پژوهی

گسترش همکاری مرکز پژوهشی دانشگاه تهران با یک مؤسسه مطالعاتی در ونزوئلا

گسترش همکاری مرکز پژوهشی دانشگاه تهران با یک مؤسسه مطالعاتی در ونزوئلا

به گزارش آجاک مرکز پژوهشی مطالعات کشورهای اسپانیایی زبان دانشگاه تهران با مؤسسه مطالعات عالی توسعه و اقتصادهای نوظهور کاراکاس ونزوئلا، تفاهمنامه ای به منظور همکاریهای مشترک امضا کردند.


به گزارش آجاک به نقل از ایسنا، دکتر مریم حق روستا، رئیس مرکز پژوهشی مطالعات کشورهای اسپانیایی زبان دانشگاه تهران از فعالیتهای تحقیقاتی مشترک شامل تبادل اعضای مرکز و دانشجویان پژوهشی؛ شرکت در سمینارها و جلسات علمی؛ تبادل مطالب دانشگاهی و سایر اطلاعات علمی؛ برنامه های آموزشی کوتاه مدت ویژه؛ تبادل دانشجو و چاپ و انتشار کتاب و مجلات مشترک همچون موارد همکاری قید شده در این تفاهمنامه است.

به نقل از روابط عمومی دانشگاه تهران، دکتر حق روستا تصریح کرد: این همکاری به منظور مطالعه و بررسی ظرفیت های تجاری میان ایران و کشورهای آمریکای لاتین همچون ونزوئلا شروع شده است و یکی از چشم اندازهای آینده در این همکاری، تهیه و چاپ کتاب ها و گزارش های اقتصادی برای معرفی ظرفیت های موجود میان ایران و ونزوئلا است.

این تفاهمنامه به امضای دکتر مریم حق روستا رئیس مرکز پژوهشی مطالعات کشورهای اسپانیایی زبان و آندره آنا تاراسون بولیوار رئیس مؤسسه مطالعات عالی توسعه و اقتصادهای نوظهور کاراکاس ونزوئلا رسیده است.
1400/10/15
10:45:09
0.0 /5
497
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
آجاک : آینده پژوهی