آجاک - acak آینده پژوهی
در قالب نمایش های آنلاین؛

اعلام برنامه های سومین روز از جشنواره فیلم مقاومت

اعلام برنامه های سومین روز از جشنواره فیلم مقاومت

آجاك: برنامه نمایش آنلاین آثار منتخب سینمایی و مستند 2 بخش جشنواره جشنواره ها و مدافعان سلامت در سومین روز برگزاری شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت اعلام گردید.به گزارش آجاک به نقل از ستاد اطلاع رسانی شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت، برنامه نمایش آنلاین آثار منتخب سینمایی و مستند بخش «جشنواره جشنواره ها» و آثار منتخب بخش «مدافعان سلامت» در پلت فرم نمافیلم به آدرس http: //www.namafilm.ir/fa در سومین روز برگزاری شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت اعلام گردید.
بر همین اساس، در بخش جشنواره جشنواره ها، در قسمت اول از ساعت ۱۰ تا ۱۴ فیلم سینمایی «بازمانده» ساخته سیف الله داد و پویانمایی «پدر» اثر سید محمدرضا خردمندان (۱۳۹۳) در پلت فرم نمافیلم به نمایش در می آید. از ساعت ۱۴ تا ۱۸، فیلم کوتاه داستانی «دو خواهر» به کارگردانی بیژن میرباقری (۱۳۷۸)، مستند بلند «گلوله باران» اثر مرتضی پایه شناس-حسین مومن، مستند کوتاه «سارِوُ» اثر محمد عبدالهی و نماهنگ «ارغوان» ساخته مهدیار عقابی نمایش داده می شود.
ساعت ۱۸ تا ۲۲ نیز «وی او دی» نما فیلم، در بخش جشنواره جشنواره ها فیلم سینمایی فیلم سینمایی «کیمیا» به کارگردانی احمدرضا درویش (۱۳۷۶) و مستند بلند «برادران» ساخته مهدی نقویان را نمایش می دهد.

همچنین در بخش «مدافعان سلامت» و از ساعت ۱۰ تا ۱۴، فیلم کوتاه داستانی «خیابان بازی» ساخته محمد علیزاده و پویانمایی «آقای بی آلایش (۳)» اثر محمد شاهنده، پخش می شود و از ساعت ۱۴ تا ۱۸ مستند «بلوک ۶۵» ساخته سید وحید حسینی نامی، نماهنگ «یه روزی دوباره» ساخته مهران علوی، فیلم داستانی «امروز هم نه» به کارگردانی مرجان اسماعیلی و پویانمایی «شکرستان (کرونا)» ساخته رسول شیری، نمایش داده می شود.
مستند «همت ابوالفضلی» ساخته ابوالقاسم ابوترابی و نماهنگ «کنارت می مانم وطن» اثر آرش بختیار نیز در ساعت ۱۸ تا ۲۲ به نمایش در می آید.
طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، از ساعت ۲۲ تا ۱۰ بامداد روز بعد این جدول تکرار می شود.
همزمان با برگزاری شانزدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم مقاومت آثار منتخب این جشنواره در بخش «جشنواره جشنواره ها» و «مدافعان سلامت» در «وی او دی» نمافیلم به نمایش در می آید.


منبع:

1399/07/03
21:50:07
5.0 /5
1071
تگها: آنلاین
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
آجاک : آینده پژوهی