آجاک - acak آینده پژوهی
دكتر ولایتی تاكید كرد

لزوم پژوهش برای دستیابی به راهكارهای علمی مبارزه با كرونا

لزوم پژوهش برای دستیابی به راهكارهای علمی مبارزه با كرونا

آجاك: رئیس بیمارستان مسیح دانشوری بر لزوم انجام كارهای پژوهشی برای دستیابی به راهكارهای علمی در مقابله با كرونا تاكید نمود.


به گزارش آجاک به نقل از ایسنا و به نقل از سایت بیمارستان مسیح دانشوری، نشست شورای علمی بیمارستان مسیح دانشوری بمنظور بررسی روند ارائه خدمات به بیماران کرونایی و غیر کرونایی با حضور دکتر ولایتی و سایر اعضا انجام شد.
در این جلسه که تعدادی از پزشکان و متخصصان بیمارستان نیز حضور داشتند، دکتر ولایتی در ارتباط با ارائه خدمات به بیماران کرونایی و غیر کرونایی اظهار داشت: علاوه بر خدمت رسانی و رسیدگی دقیق به وضعیت بیماران باید در حوزه های علمی و پژوهشی نیز با جدیت تلاش نماییم تا به راهکارها و نتایج عملی برای مقابله با کرونا دست یابیم.
وی اضافه کرد: بیمارستان مسیح دانشوری از شروع شیوع بیماری در خط مقدم مبارزه با کرونا در کشور و تهران قرار داشته است و همچنان تمامی ظرفیت های مرکز در خدمت رسانی به بیماران کرونایی قرار دارد.
دکتر ولایتی با بیان این مطلب که در این تلاش و مبارزه شبانه روزی تعدادی از کارکنان بیمارستان نیز به کرونا مبتلا شدند، از زحمات ایثارگرانه همه مدافعان سلامت خصوصاً همکاران بیمارستان مسیح دانشوری قدردانی نمود.
سپس گزارش عملکرد اقدامات و فعالیت بخش های مختلف بیمارستان و کارهای علمی و پژوهشی و طرح های تحقیقاتی ارائه شد و توسط اعضای جلسه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
در خاتمه نشست مذکور از طرف خیرین دو تابلوی نفیس با موضوع پرستاری به پاس قدردانی از زحمات مدافعان سلامت بیمارستان مسیح دانشوری که در خط مقدم مبارزه با کرونا به ارائه خدمت پرداختند، اهدا شد.
منبع:

1399/02/31
16:16:13
5.0 /5
1794
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
آجاک : آینده پژوهی