آجاک - acak آینده پژوهی

فراخوان بیست و چهارمین کنگره بین المللی پزشکی تولید مثل رویان

فراخوان بیست و چهارمین کنگره بین المللی پزشکی تولید مثل رویان

آجاک: فراخوان بیست و چهارمین کنگره بین المللی پزشکی تولید مثل و نوزدهمین کنگره فناوری سلول های بنیادی از طرف پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی اعلام گردید.به گزارش آجاک به نقل از ایسنا، تا حالا بیست و سه دوره از این کنگره علمی - بین المللی که زمینه ساز پژوهش های مشترک علمی است با حضور گسترده دانشمندان از سراسر جهان با موفقیت انجام شده است.

بیست و چهارمین کنگره بین المللی پزشکی تولید مثل و نوزدهمین کنگره فناوری سلول های بنیادی، ۸ تا ۱۰ شهریورماه ۱۴۰۲ توسط پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی در سالن همایش های هتل قلب واقع در بیمارستان قلب و عروق شهید رجایی تهران برگزار می گردد.

کنگره بین المللی پزشکی تولید مثل و فناوری سلول های بنیادی به زبان انگلیسی و سمینار پرستاری و مامایی به دو زبان فارسی و انگلیسی برگزار می گردد.

دبیر علمی بیست و چهارمین کنگره بین المللی تولید مثل، دکتر محمدرضا زمانیان و دبیر علمی نوزدهمین کنگره سلول های بنیادی، دکتر لیلا ستاریان و دبیر اجرائی کنگره نیز دکتر روح الله فتحی است.

اساتید، پژوهشگران و دانشجویان برای آگاهی از محورهای برنامه و آخرین مهلت ارسال مقاله ها می توانند به وب سایت کنگره به آدرس اینترنتی www.royancongress.com مراجعه کنند.منبع:

1402/01/15
16:08:10
0.0 /5
354
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان آجاك
آجاک : آینده پژوهی