آجاک - acak آینده پژوهی

خودروی الكتریكی سونی بهترین سورپرایز نمایشگاه CES

خودروی الكتریكی سونی بهترین سورپرایز نمایشگاه CES

به گزارش آجاك در پاسخ به سوال، آیا قادر به خرید این خودرو خواهید بود یا خیر، باید اظهار داشت كه نه! هم اكنون سونی قصد فروش این خودرو برقی را ندارد. این كمپانی در انتها كنفرانس مطبوعاتی نمایشگاه CES سال جاری اعلام كرد٬ هیچ برنامه ای برای تولید انبوه Vision-S، خودرویی كه سبب شگفتی و تعجب همگان شده بود ندارد. همینطور هیچ برنامه برای تولید محدود آن هم ندارد.سونی Vision-S جایگاهی بین یك نمونه اولیه و كانسپت اصلی قرار دارد٬ مانند یك كانسپت، تمام آن چیزی است كه سونی می خواهد به دنیای ماشین نشان دهد و از سویی مانند یك نمونه اولیه واقعا كار می كند.

سونی Vision-S یك فهرست طولانی از ایده ها را در معرض نمایش قرار داد كه از برترین آنها می توان به رابط كاربری و سرگرمی اشاره نمود. این كار با مجموعه ای از نمایشگرها بر روی داشبورد آغاز می شود كه از یك ستون تا ستون دیگر ماشین ادامه پیدا می كنند. هم نمایشگر میانی و هم جلوی صندلی مسافر صفحه نمایش لمسی دارند كه به راننده و سرنشین اجازه دسترسی به همه كنترل های رسانه ای خودرو را می دهد.
همچنین راه های بیشتری برای ارتباط با رابط كاربری وجود دارد. یك لپ تاپ به صورت جداگانه در كنسول مركزی وجود دارد و می تواند از منوها استفاده نماید. سرنشینان عقب هم از این تجربه ناكام نمانده و هر كدام صفحه نمایش مخصوص خویش را دارند. همینطور سونی از تجهیزات صوتی رده بالایی بهره برده كه به هر فرد اجازه می دهد به صورت جداگانه موارد مختلفی را مشاهده كنند.

ایده دیگر سونی استفاده از حسگرهای دوربینی بود كه اجزای مفیدی در خودرو بوجود آورده است. همینطور به جای استفاده از آینه های قدیمی از حسگرهای تصویری بهره برده است.
به لطف دو موتور 200 كیلوواتی، شتاب 0 تا 100 Vision-S به 4.5 ثانیه رسیده و حداكثر سرعت آن 240 كیلومتر بر ساعت است. theverge.com 2121 خودروی الكتریكی سونی بهترین سورپرایز نمایشگاه CES خودروی الكتریكی سونی بهترین سورپرایز نمایشگاه CES خودروی الكتریكی سونی بهترین سورپرایز نمایشگاه CES خودروی الكتریكی سونی بهترین سورپرایز نمایشگاه CES خودروی الكتریكی سونی بهترین سورپرایز نمایشگاه CES خودروی الكتریكی سونی بهترین سورپرایز نمایشگاه CES خودروی الكتریكی سونی بهترین سورپرایز نمایشگاه CES خودروی الكتریكی سونی بهترین سورپرایز نمایشگاه CES خودروی الكتریكی سونی بهترین سورپرایز نمایشگاه CES خودروی الكتریكی سونی بهترین سورپرایز نمایشگاه CES خودروی الكتریكی سونی بهترین سورپرایز نمایشگاه CES خودروی الكتریكی سونی بهترین سورپرایز نمایشگاه CES خودروی الكتریكی سونی بهترین سورپرایز نمایشگاه CES خودروی الكتریكی سونی بهترین سورپرایز نمایشگاه CES خودروی الكتریكی سونی بهترین سورپرایز نمایشگاه CES خودروی الكتریكی سونی بهترین سورپرایز نمایشگاه CES خودروی الكتریكی سونی بهترین سورپرایز نمایشگاه CES

1398/11/06
13:26:25
5.0 /5
3968
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
آجاک : آینده پژوهی