آجاک - acak آینده پژوهی

یكی از شركت های پارك علم و فناوری خوزستان برگزیده ملی شد

یكی از شركت های پارك علم و فناوری خوزستان برگزیده ملی شد

آجاک: یکی از شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری خوزستان و فعال در زمینه ساخت و طراحی قطعات و تجهیزات صنعتی، در جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران وزارت نیرو بعنوان شرکت برگزیده ملی برگزیده شد.


به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از روابط عمومی پارک علم و فناوری خوزستان دراین جشنواره، شرکت فنی و مهندسی محور ماشین دوار از شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری خوزستان با ارائه طرح پژوهشی با عنوان "طراحی و ساخت پمپ های لجن کش هیدرولیکی و بررسی عملکرد آنها درمقایسه با الکتروپمپ های مشابه" در میان تمامی شرکت های تابعه وزارت نیرو موفق به کسب رتبه برگزیده ملی گردید.
بر اساس این گزارش در جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نیرو که در امتداد اهداف و ماموریت های صنعت آب و برق در زیست بوم نوآوری این صنعت، همین طور مشارکت و همکاری صنایع و دانشگاه ها و نیز چالش های پیش روی صنعت و تجارب پژوهشی با حضور وزیر نیرو انجام شد از مدیر عامل ومدیر تحقیق و توسعه شرکت فنی و مهندسی محور ماشین دوار بعنوان پژوهشگر برتر وزارت نیرو در سال ۹۹ تقدیر گردید.
این رویداد بمنظور اشتراک گذاری دانش های نوین کسب شده در حوزه صنعت برق و انرژی، روش ها و مفاهیم نوآورانه بدست آمده توسط پژوهشگران و نهادهای مرتبط و توسعه فناوری های حوزه های آب و برق برگزار شده است.
در این جشنواره رویدادهای جانبی مختلفی همچون برگزاری غرفه ویژه شرکت های برتر، انتقال تجربیات عملیاتی در به کارگیری دستاوردهای پژوهشی به صورت معرفی و برگزاری نشست، کریدور پژوهش و فناوری همین طور چالش های بهره برداری صنعت آب و برق انجام شد.منبع:

1399/10/19
22:27:02
0.0 /5
432
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
آجاک : آینده پژوهی