آجاک - acak آینده پژوهی

حمایت 10 میلیاردریالی از پژوهش های مشترک ایران و چین

حمایت 10 میلیاردریالی از پژوهش های مشترک ایران و چین

در دومین فراخوان مشترک صندوق پشتیبانی از پژوهشگران و فناوران کشور و بنیاد علوم طبیعی چین از ۱۵پروژه تحقیقاتی مشترک در زمینه های فیزیک،  شیمی و علوم زمین تا سقف ۱۰ میلیاردریال حمایت می شود.به گزارش آجاک به نقل از ایسنا، دومین فراخوان مشترک صندوق پشتیبانی از پژوهشگران و فناوران کشور (INSF) و بنیاد ملی علوم طبیعی چین (NSFC) با هدف پشتیبانی از ۱۵ طرح پژوهشی مشترک در سه حوزه علمی منتشر گردید. در این فراخوان، حداکثر از ۱۵ پروژه تحقیقاتی مشترک در سه زمینه علمی فیزیک (Physics)، شیمی (Chemical Sciences)، علوم زمین (Geosciences) حمایت خواهند شد.

حداقل مدت زمان اجرای پروژه پژوهشی در قالب این فراخوان یک سال و حداکثر مدت زمان اجرای پروژه پژوهشی در قالب این فراخوان سه سال است و حداکثر حمایت برای پژوهشگران ایرانی مبلغ ۱۰ میلیاردریال برای مدت حداکثر سه سال در نظر گرفته شده است.

برای اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه کنید:

نمونه فرم پروژه های مشترک

شرایط و ضوابط عمومی شرکت در فراخوان

مشخصات واجدین شرایط شرکت در فراخوان

این فراخوان از چهارم خردادماه شروع شده و نتایج نهایی آن در آبان ماه سال جاری اعلام خواهد شد.

پژوهشگران می توانند طرح های پژوهشی خودرا تا سوم مردادماه در سامانه صندوق پشتیبانی از پژوهشگران و فناوران کشور ثبت کنند. نتایج نهایی این فراخوان، نیمه دوم آبان ماه اعلام خواهد شد و بهمن ماه سال جاری زمان شروع پروژه ها خواهد بود.

علاقه مندان می توانند برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۸۲۱۶۱۱۶۲-۰۲۱ صندوق پشتیبانی از پژوهشگران و فناوران ایران تماس بگیرند.

منبع:

1401/03/21
10:31:12
0.0 /5
430
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
آجاک : آینده پژوهی