آجاک - acak آینده پژوهی

لوگوی جدید كیا موتورز

لوگوی جدید كیا موتورز

به گزارش آجاك كیا یك برند خودروسازیی نیست كه مخاطب را با طراحی های خاص هیجان زده كند، اما خودرو های آن از كیفیت و امكانات خوبی برخوردار می باشد كه می تواند رضایت مشتری را جلب نماید اما نه در آنقدری كه جوانی پوستر جدید كیا Picanto را در اتاق خود روی دیوار بچسباند.با این حال، به نظر می آید این كمپانی این مورد را بررسی نموده و الان می خواهد تا لوگو تجاری خویش را با یك طراحی هیجان انگیز و آینده نگرانه به بازار ارائه نماید. لوگو فعلی كیا در هیچ رده بندی جزو بهترین لوگوها قرار نگرفته است، شبیه اتومبیل های آن كه تنها برای سرویس دهی بسیار مناسب هستند. به نظر می آید برای طراحی لوگو فعلی آن هیچ وقت و هزینه ای صرف نشده و با ساده ترین امكانات آنرا طراحی نموده اند.


لوگوی جدید كیا نازك تر و براق تر از قبلی است اما همچنان خط عرضی A در آن دیده نمی گردد. سایر اجزا به شكل دندان اره ای هستند و حالت مینیمالی را برای این طراحی بوجود آورده اند.
طراحی لوگوی جدید در ماه جولای آغاز شد و این طراحی برای مدتی است كه دستخوش تغییرات شده است. همینطور یك مدل مشابه آن در نمایشگاه اتومبیل ژنو در ماه مارس به معرض نمایش گذاشته شده بود. شایان به ذكر است كه این دقیقا همان آرم نیست.

كاملا معلوم نیست كه كیا چگونه قصد استفاده از این لوگو را دارد اما پیشنهاد شده كه از آن در SUVها و خودرو های برقی جدید این كمپانی استفاده گردد در حالیكه سایر خودرو ها از همان لوگوی قدیمی بهره مند خواهند بود. با این وجود هنوز این اخبار توسط كمپانی كیا تایید نشده و باید منتظر خبر نهایی باشیم.
creativebloq.com 2121

1398/11/09
15:35:00
5.0 /5
4004
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
آجاک : آینده پژوهی