آجاک - acak آینده پژوهی

برگزاری سلسله وبینارهای علمی و پژوهشی در دانشگاه هنر

برگزاری سلسله وبینارهای علمی و پژوهشی در دانشگاه هنر

به گزارش آجاک دانشگاه هنر با هدف معرفی و نقد الگوهای آموزشی و پژوهشی سلسله نشست هایی در چارچوب وبینار تحتِ عنوان «یک تجربه، یک دریچه» را برگزار می نماید.


به گزارش نمایندگی ایسنا در دانشگاه هنر، معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه هنر سلسله نشست هایی را در سطح بین المللی با هدفِ انتقال دانش و تجربه ی دانش آموختگان این دوره ها، در چارچوب سلسله نشست هایی تحتِ عنوان «یک تجربه، یک دریچه» را به شکل وبینار برگزار می نماید.
در اولین مرحله از این سلسله نشست ها، شش تن از اساتید حوزه ی تئاتر و عضو هیئت علمی دانشگاه های هنر، تهران، تربیت مدرس و آزاد اسلامی تجربیات خویش را از تحصیل و پژوهش در کشورهای روسیه، فرانسه، سوئیس، انگلستان، مالزی و آمریکا با شرکت کنندگان به اشتراک می گذارند و ضمن تشریح مبحث رساله ی دکتری خویش درباره ی نظام آموزشی و پژوهشی کشور مورد نظر و فرایندهای علمی و پژوهشی در ارتباط با برگزاری دوره ی دکتری(مثل همکاری پژوهشی استاد و دانشجو، شیوه‌ی آماده سازی و نگارش رساله و روش برگزاری جلسه ی دفاعیه) توضیح می دهند.
حضور دکتر اسماعیل شفیعی، دکتر مهرداد رایانی مخصوص، دکتر آزاده گنجه، دکتر سیمین امیریان، در این دوره از نشست ها قطعی شده است. معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه هنر در نظر دارد با استفاده از نتایج این نشست ها در آینده مجموعه نشست هایی درباره ی دیگر رشته های هنری هم برنامه ریزی و برگزار نماید. دبیر علمی و مجری این نشست ها دکتر بهرام جلالی پور، عضو هیئت علمی و رئیس اداره انتشارات دانشگاه هنر است.
شایان ذکر است این نشست ها هر دو هفته یک مرتبه و در نشانی http: //adobe۲art.ac.ir/phdstudies انجام می شود. همینطور حضور برای علاقه مندان آزاد و مجانی است. در اولین نشست، ساعت۱۷ روز چهارشنبه ۱۶ تیرماه، دکتر اسماعیل شفیعی، عضو هیئت علمی دانشگاه هنر و دانش آموخته دوره تئاترشناسی از آکادمی هنر تئاتر هنر مسکو سخن خواهد گفت.1400/04/14
10:06:48
0.0 /5
732
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
آجاک : آینده پژوهی