آجاک - acak آینده پژوهی
مدیر عامل بنیاد احسان خبر داد:

تجهیز 250 خانه ورزش در مناطق محروم كشور با اختصاص 20 میلیارد تومان

تجهیز 250 خانه ورزش در مناطق محروم كشور با اختصاص 20 میلیارد تومان

آجاک: 30 هزار جوان ورزشکار در مناطق کم برخوردار کشور به همت بنیاد احسان وابسته به ستاد اجرائی فرمان امام تا اختتام امسال از امکانات ورزشی مناسب برخوردار می شوند.


سعید سلیمانی مدیرعامل بنیاد احسان امروز - چهارشنبه- در مراسم شروع اهدای اقلام و تجهیزات ورزشی به خانه ورزش های مناطق محروم اظهار داشت: با تخصیص ۲۰۰ میلیاردریال امسال ۲۵۰ خانه ورزش در مناطق کم برخوردار کشور تجهیز می شوند.
وی گفت: ۱۰۰ خانه ورزش شناسایی شده در مناطق محروم در آینده نزدیک به تجهیزات مختلف ورزشی تجهیز می شود، این اقلام جهت استفاده ورزشکاران در ورزش های توپی، رزمی، تربیت بدنی و باستانی و زورخانه ای مناسب هستند.
به گزارش بنیاد احسان ستاد اجرائی فرمان امام، وی با تاکید بر اهمیت ورزش زورخانه ای و نیاز جوانان به این ورزش اظهار داشت: امسال تلاش داریم برای ۳۰ هزار جوان ورزشکار در مناطق محروم امکانات ورزشی ایجاد نماییم.
مدیرعامل بنیاد احسان از تفاهمنامه این بنیاد با فدراسیون ورزش زورخانه ای آگاهی داد و اضافه کرد: بنیاد احسان بر ترویج ورزش باستانی تاکید ویژه ای دارد و برای ساخت زورخانه های مناطق محروم برنامه ریزی جداگانه ای داریم.
سلیمانی اشاره کرد: بنیاد احسان تا حالا ۷۰۰ سری تجهیزات ورزشی به مناطق محروم اهدا کرده است.منبع:

1400/04/02
19:41:25
0.0 /5
629
تگها: آینده
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
آجاک : آینده پژوهی