آجاک - acak آینده پژوهی

ارائه برنامه های كلان باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد

ارائه برنامه های كلان باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد

آجاک: اجلاس رؤسای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان استانها و واحدهای ویژه دانشگاه آزاد اسلامی بمنظور ارائه برنامه های کلان باشگاه امسال اجرا شد.


به گزارش آجاک به نقل از ایسنا، دکتر بابک نگاهداری، مسئول باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی در این نشست که با حضور معاونان و مدیران ستادی باشگاه و رؤسای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان مراکز استانها و واحدهای ویژه و بمنظور تبیین برنامه های حوزه های توانمندسازی دانشجویی با تمرکز بر اجرای برنامه سردار دل ها، تبیین برنامه ریزی مسابقات دانشجویی ملی و استانی، تبیین برنامه های باشگاه پایش و شبکه سازی پژوهشی پایان نامه ها و رساله های دانشگاه و هماهنگی اجرای برنامه های دانش آموزی باشگاه بصورت مجازی برگزار شد، اظهار داشت: این باشگاه یکی از حلقه های اصلی اتصال با جامعه را شکل می دهد و نقش رسالت اجتماعی را دنبال می کند. با تغییر رویکرد و ماموریت باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی، مسئولان باشگاه در حوزه های مختلف، کارهای جدیدی را در دستور کار خود قرار داده اند که بیشتر در رابطه با اتصال دانشگاه با جامعه و اتصال دانش با نیازهای کشور است.
وی اظهار نمود: در این راستا مسابقات فناورانه و انجمن های علمی دانشجویی که اتصال دانشجویان با صنعت و جامعه و ارتباط آنها با مسائل فناورانه را برعهده دارند، مورد توجه قرار گرفته است. باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی به دنبال ایجاد همدلی و هم افزایی بین شبکه بزرگ دانشگاهی است.
فربد رزازی، معاون دانشجویی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی نیز در این نشست اظهار داشت: هدف از برگزاری این اجلاس مجازی ارائه ابزارهای لازم برای تربیت پژوهشگر موفق و ایجاد یک محیط مشترک برای پژوهشگران است. ایجاد شبکه پژوهشی و باشگاه پایش، توانمندسازی مهارتی و بورسیه تحصیلی همچون ماموریت های جدید باشگاه است.
وی افزود: رویکرد مطلوب جهت شبکه سازی پژوهشی ایجاد جریان ملی دانش است. به همین دلیل باید با انجام پژوهش های فاخر جهانی تلاش نماییم که صنایع، مسائل خودرا به این جریان انتقال دهند.
منبع:

1400/02/18
11:01:26
0.0 /5
545
تگها: پژوهش
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
آجاک : آینده پژوهی