آجاک - acak آینده پژوهی

مینی واش نانویی با بدنه آنتی باكتریال تولید شد

مینی واش نانویی با بدنه آنتی باكتریال تولید شد

به گزارش آجاک یکی از تولیدکنندگان انواع ماشین لباسشویی مینی واش با بدنه آنتی باکتریال تولید کرده که است به رعایت نظافت و سلامت کودکان کمک شایانی می کند.


به گزارش روز سه شنبه ستادویژه توسعه فناوری نانو، امروزه ماشین لباسشویی یکی از لوازم مهم در همه خانه ها به حساب می آید. این وسیله که به منظور سهولت در شستشو و خشک کردن لباس ها استفاده می شود، دارای انواع مختلف و متنوعی است. یکی از انواع آن، ماشین شستشوی کوچک است که دارای ابعاد کوچک تری نسبت به سایر انواع ماشین های لباسشویی است و به آن مینی واش گفته می شود.
ماشین های لباسشویی کوچک به طور عمده برای شستشوی اختصاصی لباس های کودکان و نوزادان که حساسیت بیشتری نسبت به بزرگسالان دارند مورد استفاده قرار می گیرد.
بنابراین آنتی باکتریال بودن بدنه پلیمری لباسشویی که هنگام شستشو دائم در تماس با لباس ها قرار دارد می تواند ارزش افزوده قابل توجهی ایجاد نماید. به علت تماس باکتری ها و آلودگی های موجود در لباس های آلوده با بدنه داخلی این ماشین ها، جداره ها و درزهای بدنه داخلی این ماشین ها مکان مناسبی برای ماندگاری و رشد باکتری ها و میکروارگانیسم ها است.
این شرکت فناور مینی واش آنتی باکتریال تولید و به بازار عرضه نموده است که می تواند به از بین بردن عوامل بیماری زا کمک شایانی کند. در این ماشین لباسشویی برای ساخت بدنه داخلی از پلاستیک با خاصیت آنتی باکتریال استفاده شده است تا مانع رشد باکتری ها در بدنه داخلی شود.
این مینی واش دارای ظرفیت شستشوی ۳٫۲ کیلوگرم بوده و ظرفیت خشک کن آن ۱٫۷ کیلوگرم است. استفاده از گرانول های حاوی نانومواد نقره سبب ایجاد خواص آنتی باکتریال در بدنه داخلی این ماشین لباسشویی شده است.
با توجه به این که سیستم دفاعی بدن نوزادان و کودکان ضعیف تر از بزرگسالان است، میکروب ها می توانند به سرعت برای آنها ایجاد بیماری و حساسیت های پوستی کنند. با عنایت به حساسیت پوست نوزادان بهتر است لباس های نوزاد جدا از لباس بزرگترها شسته شوند.
لباس دیگر اعضای خانواده، معمولا دارای آلودگی هایی خاص از قبیل گرد و غبار بیرون از منزل، آلودگی های محل کار پدر و مادر و برخی عوامل حساسیت زا هستند و بهتر است این لباس ها جدا از لباس های نوزاد شسته شوند.منبع:

1400/02/10
22:53:57
0.0 /5
755
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
آجاک : آینده پژوهی