آجاک - acak آینده پژوهی
بر اساس اعلام پایگاه استنادی؛

نشریه پژوهشگاه رنگ رتبه Q۱گرفت

نشریه پژوهشگاه رنگ رتبه Q۱گرفت

به گزارش آجاک در جدید ترین گزارش پایگاه استنادی جهان اسلام نشریه Progress in Color، Colorants and Coatings رتبه Q1 را به دست آورد.


به گزارش آجاک به نقل از ایسنا، ضریب تاثیر یک شاخص کمی است که برای ارزیابی، مقایسه و رتبه بندی نشریات علمی در رشته های مختلف در سطح ملی یا برای مقایسه مجله ها در سطح بین المللی به کار گرفته می شود. این شاخص نشان دهنده فراوانی استنادهایی است که در طول یک دوره زمانی مشخص به یک مقاله چاپ و در یک نشریه داده می شود.
این عامل همه ساله توسط پایگاه استنادی جهان اسلام (ISC) بر اساس ارجاعات به هر یک از مجلات علمی، محاسبه و نتیجه در گزارش های سالانه ارجاع منتشر می شود. این ضریب، نه برای مقاله یا نویسنده، بلکه برای مجله محاسبه می شود. محاسبه بر اساس یک دوره دو ساله صورت می گیرد؛ به عبارت دیگر برای هر سال معین، ضریب تأثیر یک مجله متوسط تعداد ارجاعات داده شده به هر مقاله انتشار یافته در آن نشریه در خلال دو سال متوالی قبلی است.
بنابر اعلام روابط عمومی پژوهشگاه رنگ؛ در جدید ترین گزارش پایگاه استنادی جهان اسلام نشریه Progress in Color، Colorants and Coatings متعلق به پژوهشگاه رنگ موفق به کسب رتبه Q1 در تمام زیربخش های علمی شد.


منبع:

1400/02/08
15:53:26
0.0 /5
388
تگها: پژوهش
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
آجاک : آینده پژوهی