آجاک - acak آینده پژوهی

دریافت آثار بیست و هشتمین جشنواره ملی كتاب سال دانشجویی تا 15 اردیبهشت

دریافت آثار بیست و هشتمین جشنواره ملی كتاب سال دانشجویی تا 15 اردیبهشت

به گزارش آجاک دبیر جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی اظهار داشت: دانشجویانی که در بیست و هشتمین جشنواره کتاب سال ثبت نام کرده اند، تا 15 اردیبهشت فرصت دارند تا دو نسخه از آثار ثبت نام شده خودرا به دبیرخانه ارسال کنند، در غیر این صورت آثار آنها از مرحله داوری حذف خواهد شد.


به گزارش روز شنبه سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی، دکتر حامد علی اکبرزاده اظهار نمود: مهلت ثبت نام در بیست و هشتمین جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی اختتام یافته است و این زمان تمدید نخواهد شد.
وی از شکسته شدن رکورد تعداد ارسال آثار رسیده به این جشنواره آگاهی داد و اظهار داشت: بیش از ۷۳۰ اثر در جشنواره ثبت نام شده که این بالاترین میزان مشارکت در تمام ادوار این جشنواره بوده است.
علی اکبرزاده اظهار داشت: همین طور در این دوره بیشترین تعداد آثار دریافت شده در بخش اصلی مربوط به گروه های علوم پزشکی و علوم انسانی و در بخش ویژه مربوط به شاخه های تاریخ شفاهی و علوم انسانی – اسلامی است.
وی اضافه کرد: آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره باتوجه به ملاک های دبیرخانه، موضوع و محتوای هر کتاب در رشته ها و گروه های تعیین شده طبقه بندی شدند و به زودی مرحله اول داوری شروع خواهد شد.
برگزیدگان نهایی این جشنواره در هفته پایانی آبان ماه همزمان با هفته کتاب معرفی خواهند شد.منبع:

1400/02/05
13:49:53
0.0 /5
429
تگها: پزشكی , سازمان
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
آجاک : آینده پژوهی