آجاک - acak آینده پژوهی
در اولین جلسه نیماد مطرح شد

زمان انتشار فراخوان گرنت اصلی و گرنت پژوهشگر فرهیخته

زمان انتشار فراخوان گرنت اصلی و گرنت پژوهشگر فرهیخته

آجاک: نخستین جلسه شورای عالی مؤسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی ایران (نیماد) در سال 1400 با حضور رؤسای کمیته های تخصصی مؤسسه اجرا شد.به گزارش آجاک به نقل از ایسنا، در ابتدای این جلسه دکتر نجفی، معاون وزیر بهداشت و رئیس مؤسسه به معرفی دکتر سید فرزاد محمدی بعنوان دبیر مؤسسه و دکتر مصطفی قانعی بعنوان رئیس کمیته فناوری و نوآوری در علوم پزشکی پرداخت و سپس دستورکارهای اصلی در رابطه با سیاستگذاری و هماهنگی برنامه پشتیبانی از طرح های تحقیقاتی مؤسسه در کمیته های تخصصی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

زمان بندی فراخوان های در دستور کار مؤسسه، برای خردادماه مورد توافق قرار گرفت و قرار شد فراخوان گرنت اصلی و گرنت پژوهشگر فرهیخته به مدت یک ماه و از اول لغایت ۳۱ خردادماه اطلاع رسانی شود.

همچنین اقدامات پیشنهادی برای توسعه راهبرد پژوهش تقاضامحور مورد بحث و بررسی قرار گرفت و قرار شد در به روزرسانی عناوین فراخوان مورد نظر قرار گیرد.

توسعه راهبرد «شراکت متوازن، پویا و فراگیر» و سیاست «فرصت های برابر» برای همکاری با موسسه عضویت در کمیته های آن نیز موضوع دیگری بود که مورد بحث قرار گرفت و قرار شد شیوه های جلب مشارکت و همکاری پژوهشگران با مؤسسه تبیین و ارائه شود.

بنابر اعلام وبدا؛ دریافت گواهی کسر از حقوق بابت ضمانت پیش پرداخت طرح های مصوب مؤسسه بعنوان آخرین دستورکار جلسه مورد بررسی قرار گرفت و قرار شد در قراردادهای بعدی مؤسسه اجرائی شود.

منبع:

1400/02/01
22:57:35
0.0 /5
518
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
آجاک : آینده پژوهی