آجاک - acak آینده پژوهی
به منظور توسعه كسب و كارهای بین المللی حضور می یابند

شركت های دانش بنیان و خلاق ایرانی در رویداد آنلاین اتریش

شركت های دانش بنیان و خلاق ایرانی در رویداد آنلاین اتریش

آجاک: شرکت های دانش بنیان و خلاق در رویداد آنلاین بررسی آینده کسب و کارهای دیجیتال به میزبانی اتریش شرکت می کنند.


رویداد بررسی آینده کسب و کارهای دیجیتال روزهای ۲۰ و ۲۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ در اتریش انجام می شود. رویدادی که می تواند فرصت مناسبی برای شرکت های دانش بنیان و فناوران ایرانی باشد تا ضمن معرفی ظرفیت ها و بازاریابی برای محصولات و خدمات خود، نسبت به شبکه سازی برای تعاملات بین المللی آتی خود اقدام نمایند.
تاکنون در این رویداد که با موضوع اصلی نرم افزار و آینده تجارت دیجیتالی بصورت مجازی برگزار می گردد بیش از ۶۰۰ شرکت کننده از ۴۶ کشور ثبت نام کرده اند و ۴۰۰ فرصت و موضوع همکاری نیز در این رویداد معرفی شده است. معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از شرکت های متقاضی حضور در این رویداد حمایت می کند.
بر اساس گزارش روز سه شنبه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، کسب و کارهای خلاق و دیجیتال نسل حال و آینده مشاغل موجود در دنیا هستند. مدلی از کارهای اقتصادی که بر پایه فناوری های ارتباطات و اطلاعات شکل گرفته اند و این روزها بازاری داغ و پرطرفدار دارند.
توسعه این شکل از کسب وکارها می تواند کشورها را به سمت توسعه یافتگی و استفاده از ابزار هوشمند و دیجیتالی شده برای پیشبرد کارها سوق دهد.
به همین دلیل برگزاری چنین رویدادهایی از طرف کشورها با استقبال زیادی مواجه می شود و فرصتی مطلوب برای فعالان این حوزه در همه دنیا است تا بتوانند با آخرین دستاوردهای موجود آشنا گردند و در کنار آن، شرکایی از دیگر کشورها برای محصولات و خدمات خود بیایند.منبع:

1400/01/28
16:13:11
0.0 /5
604
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
آجاک : آینده پژوهی