آجاک - acak آینده پژوهی

تغییر عنوان و زبان مجله پژوهش های لطمه شناسی زیستی به انگلیسی

تغییر عنوان و زبان مجله پژوهش های لطمه شناسی زیستی به انگلیسی

مجله ˮپژوهش های لطمه شناسی زیستیˮ با مجوز رسمی کمیسیون نشریات وزارت بهداشت با عنوان pathobiology research و به زبان انگلیسی چاپ خواهد شد.


به گزارش آجاک به نقل از ایسنا، نشریه پژوهش های لطمه شناسی زیستی یکی از نشریات انتشارات دانشگاه تربیت مدرس است که تحت مسئولیت علمی سردبیر و هیئت تحریریه بصورت فصلنامه منتشر می شود.
این نشریه از شروع انتشار خود در سال ۱۳۷۷ در تلاش بوده است که آخرین یافته های علمی و پژوهشی را در حوزه لطمه شناسی زیستی با تاکید بر علوم پایه پزشکی، ارتقاء سطح کیفی تحقیقات علوم پزشکی، کوشش برای رفع نیازهای علمی و پژوهشی کشور و معرفی توانمندی های علمی کشور منتشر کند.
این فصلنامه در امتداد تحقق اهداف خویش پذیرای مقالات دانش پژوهان و پژوهشگران بصورت مقاله های پژوهشی (research article)، مروری(review article) و کوتاه (short communication) است و از تمامی اساتید دانشگاه، پژوهشگران، دانشمندان و دانشجویان دعوت می کند تا مقالات خودرا برای انتشار در این مجله ارسال نمایند.
این نشریه از شروع سال ۱۴۰۰ با مجوز رسمی کمیسیون نشریات وزارت بهداشت با عنوان pathobiology research و به زبان انگلیسی چاپ خواهد شد و اعضای هیئت تحریریه در تلاشند با یاری و همکاری نویسندگان و پژوهشگران بتوانند در جهت کسب فاکتورهای معتبر بین المللی گام بردارند.
این نشریه اکنون دارای امتیاز علمی پژوهشی بوده و در تارنماهای magiran، Isc، Index copernicusو world health organization نمایه می شود.
بنابر اعلام روابط عمومی دانشگاه تربیت مدرس؛ علاقه مندان می توانند برای ارسال مقالات خود به پایگاه الکترونیکی مجله به آدرس https: //mjms.modares.ac.ir مراجعه کنند.1400/01/26
11:12:32
0.0 /5
665
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
آجاک : آینده پژوهی