آجاک - acak آینده پژوهی

فراخوان جایزه شاهزاده ماهیدول تایلند - سال ۲۰۲۱

فراخوان جایزه شاهزاده ماهیدول تایلند - سال ۲۰۲۱

به گزارش آجاک بنیاد جایزه شاهزاده ماهیدول با انتشار فراخوانی از واجدان شرایط حوزه نظام سلامت (افراد یا موسسات اثرگذار در توسعه و ارتقای پزشکی یا سلامت عمومی) برای اعلام نامزدی جهت دریافت جایزه پرنس ماهیدول سال ۲۰۲۱ (Prince Mahidol Award 2021) دعوت بعمل آورده است.


به گزارش آجاک به نقل از ایسنا، طبق آنچه در فراخوان این رویداد منتشر و از جانب سایت معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت اعلام شده، در این فراخوان به نکات ذیل اشاره شده و برای کسب اطلاعات بیشتر هم علاقمندان می توانند به وب گاه این رویداد به آدرس http: //www.princemahidolaward.org رجوع کنند.
در این رویداد دو جایزه (یکی در حیطه پزشکی و دیگری در حیطه سلامت عمومی) اعطا می شود که شامل یک مدال، یک گواهی و مبلغ ۱۰۰ هزار دلار بابت هر جایزه خواهد بود.
- مهلت ثبت نام افراد یا موسسات واجد شرایط: 31 می 2021 (معادل ۱۰ خرداد ۱۴۰۰) است.
- نحوه ثبت نام و ارسال مدارک به شکل آنلاین (ترجیحی) و یا از راه ای میل (معرفی شده در سایت فراخوان) و یا با پست اعلام شده است.
- لیست برندگان سالهای گذشته و علل انتخاب آنها هم از راه آدرس http: //www.princemahidolaward.org/laureates قابل دسترسی است.
- بنا بر اعلام معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، از آنجایی که فرد یا مؤسسه برگزیده باید توسط فرد یا نهاد دیگری معرفی شود (Self-nominations are NOT ACCEPTED) پیشنهاد می شود در صورت حائز شرایط بودن فرد یا مرکز تحقیقاتی در آن دانشگاه فرآیند ارسال فرم و مدارک با هماهنگی معاونت تحقیقات و فناوری و امور بین الملل آن دانشگاه ترجیحا به صورت آنلاین انجام گیرد.1400/01/02
13:38:02
0.0 /5
598
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
آجاک : آینده پژوهی