آجاک - acak آینده پژوهی

آزمون وكالت 22 اسفند

آزمون وكالت 22 اسفند

آجاک: آزمون کارآموزی وکالت سال 1399در بامداد روز جمعه مورخ 22 اسفند در 31 شهرستان انجام خواهد شد.


سازمان سنجش آموزش کشور امروز چهارشنبه اطلاعیه ای صادر کرد که تاریخ پرینت کارت، محل رفع نقص کارت و زمان برگزاری آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانون های وکلای دادگستری ایران سال ۱۳۹۹ را تشریح می کند.
بنابر این اطلاعیه پروسه برگزاری آزمون بامداد از ساعت ۸: ۳۰ شروع و درهای ورود به جلسه امتحان در ساعت ۸: ۰۰ بامداد بسته خواهد شد، کارت شرکت در آزمون از روز سه­ شنبه ۹ اسفند بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org قرار می گیرد.
درباب بند ۶ (معلولیت) چنانچه متقاضی خواهان اعمال بند فوق می باشد، لازم است فرم مخصوص معلولیت را روز پیش از برگزاری آزمون تحویل باجه رفع نقص نماید تا اقدام لازم در این خصوص بعمل آید. در غیر اینصورت هیچگونه تقاضایی قابل پذیرش نمی باشد.
همچنین متقاضیانی که به سبب شیوع ویروس کرونا موفق به دریافت مدرک تحصیلی و اسکن آن در زمان ثبت نام در درگاه اینترنتی سازمان سنجش نشده­اند، ضرورت دارد در صورت قبولی در کانون انتخابی مدارک مورد نظر را به کانون مربوط عرضه کنند.
به منظور ارائه خدمات به آن دسته از متقاضیان این آزمون که گرفتار بیماری کرونا شده اند سازمان سنجش با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تدابیر ویژه ای اتخاذ نموده است. بر این اساس متقاضیانی که علایم بیماری آنها از تاریخ ۹ اسفند بصورت قطعی تایید گردیده، لازم است از روز جمعه ۱۵ اسفند تا شنبه ۱۶ با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی این سازمان (بخش سایر آزمون های استخدامی) فرم خوداظهاری را تکمیل نموده و گواهی در خصوص داشتن بیماری کرونا (تاییدیه بیمارستان و یا نتیجه تست یا آزمایش در خصوص مثبت بودن به ویروس کرونا) را در بخش مورد نظر بارگذاری نمایند. متقاضیانی که این فرم را تکمیل نمایند بر طبق دستورالعمل های وزارت بهداشت از سایر متقاضیان جدا شده و آزمون آنها در یکی از بیمارستانهای تعیین شده فقط در شهرهای محل آزمون به همراه سایر متقاضیان مبتلا به بیماری کرونا برگزار می شود.
همه متقاضیان این آزمون هم لازم است از روز سه شنبه مورخ ۱۹ به سامانه خوداظهاری بیماری کرونا به آدرس https: //salamat.gov.ir مراجعه کرده و نسبت به تکمیل فرم خوداظهاری، اقدام نمایند. اطلاعات متقاضیان تکمیل کننده فرم مذکور نزد وزارت بهداشت محفوظ است.

منبع:

1399/12/15
12:57:45
0.0 /5
430
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
آجاک : آینده پژوهی