آجاک - acak آینده پژوهی
در دانشگاه جیرفت صورت گرفت

انتشار ۱۵ مقاله ISI توسط اعضای هیئت علمی

انتشار ۱۵ مقاله ISI توسط اعضای هیئت علمی

به گزارش آجاک اعضای هیئت علمی دانشگاه جیرفت در نخستین ماه سال ۲۰۲۱ میلادی، ۱۵ مقاله با نمایه ISI منتشر نمودند.


به گزارش آجاک به نقل از ایسنا، دکتر حسین دوماری؛ معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه جیرفت ضمن اشاره به تلاش اعضای هیئت علمی این دانشگاه در جهت رفع معضلات منطقه اظهار داشت: در نخستین ماه (ژانویه) سال ۲۰۲۱، اعضای هیئت علمی دانشگاه جیرفت توانسته اند ۱۵ مقاله با نمایه ISI (JCR) منتشر کنند که این تعداد مقاله، بیشتر از دو برابر میانگین ماهانه انتشار مقاله در سال قبل (۲۰۲۰) است.
وی ضمن اشاره به کیفیت بالای مقالات انتشار یافته توسط اعضای هیئت علمی دانشگاه جیرفت خاطرنشان کرد: بیشتر از ۷۰ درصد این مقالات در مجلات چارک اول و دوم (Q1، Q2) چاپ شده اند.
دوماری با بیان این مطلب که یکی از اولویت های سند چشم انداز دانشگاه جیرفت رفع مشکلات و معضلات منطقه است، تصریح کرد: در جهت پشتیبانی از اعضای هیئت علمی که پژوهش های کاربردی خویش را به سمت رفع نیاز های جامعه سوق دهند، بسته های تشویقی به آنها اختصاص داده می شود.
بر مبنای اعلام روابط عمومی وزارت علوم، وی بیان نمود: دانشگاه جیرفت با امضای تفاهم نامه های همکاری با دستگاههای اجرایی، اتاق بازرگانی، صنایع و معاون و کشاورزی توانسته بستر خوبی را برای اعضای هیئت علمی و دانشجویان در جهت فعالیتهای پژوهشی ایجاد نماید.1399/11/15
12:55:51
0.0 /5
450
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
آجاک : آینده پژوهی