آجاک - acak آینده پژوهی
نماینده ولی فقیه در لرستان:

امكان استفاده از شبكه شاد در بعضی نقاط لرستان وجود ندارد

امكان استفاده از شبكه شاد در بعضی نقاط لرستان وجود ندارد

به گزارش آجاک نماینده ولی فقیه در لرستان اظهار داشت: به سبب نبود اینترنت با سرعت بالا و یا حتی نبود شبکه های ارتباطی در قسمتی از استان، امکان استفاده از شبکه شاد برای دانش آموزان وجود ندارد.


به گزارش آجاک به نقل از ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین سیداحمد شاهرخی روز پنجشنبه در دیدار با "ابراهیم یافتیان" عضوهیات مدیره شرکت مخابرات ایران اضافه کرد: در شهرستان های پلدختر و دیگر شهرستان ها اینترنت ضعیف وجود دارد و دانش آموزان نمی توانند از شبکه شاد به خوبی استفاده کنند که باید این مساله برای حل مشکل دانش آموزان به صورت مناسب حل و فصل شود.
وی در ادامه گفت: نظام اسلامی خدمات بسیار خوبی در کشور همچون لرستان ارایه داده است البته مخابرات در گذشته تنها جنبه ارتباط تلفنی بود اما حالا از نظر کیفی و کمی و ضمیمه شدن فناوری اطلاعات به ارتباطات گسترش پیدا کرده است و بدین سبب جای تقدیر و تشکر از نظام اسلامی دارد و این اتفاق خوب بواسطه نیروهای دانا و متعهد انجام شده است.
وی افزود: ما شانی به جزء خدمت به مردم نداریم، باید ادارات را به روشی اداره نماییم که مردم راضی باشند اما باید جریان انقلابی و جهادی هم در ادارات مدنظر همه باشد، مانند زمانی که سیل می آید همه باید پای کار باشند و باید کاری نماییم جریان جهادی و انقلابی در ادارات حرف اول را بزند.
امام جمعه خرم آباد با اشاره به اینکه مدیر نباید وامدار کسی باشد، اشاره کرد: باید تعهد و تخصص داشته باشد وگرنه با وامدار بودن به دیگران، در مجموعه اداری خودش حاکمیت نخواهد داشت. نباید تبعیض در ادارات باشد، در لرستان چیزی که آزاردهنده است این است که وقتی فردی منصوب می شود آغاز به تهاتر می کنند و همین موضوع موجب می شود که تبعیض و فرصت شغلی نابرابر مردم را رنج دهد.
وی با اعلان اینکه استان از نرخ بالای بیکاری رنج می برد افزود: لرستان استانی است که پادگان جمهوری اسلامی بوده است و گفتمان امام در این استان رونق داشته است و با پیروزی انقلاب اسلامی جوانان استان برای ایجاد امنیت به جبهه ها رفتند و ۶هزار و ۳۰۰ شهید دارد که با جمعیت یک میلیون نفری آن زمان خیلی تعداد شهدای استان زیاد بوده است.
امام جمعه خرم آباد اظهار داشت: باید راههایی که ایجاد اشتغال برای جوانان کند بعنوان یک نوع برنامه نوآورانه در دستور کار مخابرات ایران و لرستان باشد تا جوانان استان مشغول به کار شوند. ما احساس وظیفه می نماییم به جوانان در گروههای جهادی کمک نماییم.
نماینده ولی فقیه در لرستان اظهار داشت: آنچه که ما بتوانیم خدمت و ایجاد اشتغال نماییم همان کاری است که شهید سلیمانی می خواست انجام دهد، هر شغلی را ایجاد نماییم تیری به سمت دشمنان است.
ابراهیم یافتیان عضوهیات مدیره شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: با تکنولوژی ftth ( اتصال شبکه فیبر نوری به منازل مسکونی) در داخل شهرها ایجاد شغل می کند و خیلی از جوئانان برای کافی نت می ورند که این کار می تواند زمینه اشتغال جوانان را بوجود آورد. امیدواریم درسایه ولایت همه خدمتگزار خوبی برای مردم باشیم.منبع:

1399/11/03
22:09:32
0.0 /5
451
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
آجاک : آینده پژوهی