آجاک - acak آینده پژوهی
مدیركل آموزش وپرورش هرمزگان:

دانش آموزان در مقابل محدودیت های تحصیل خود مطالبه گر باشند

دانش آموزان در مقابل محدودیت های تحصیل خود مطالبه گر باشند

ایرنا- مدیرکل آموزش وپرورش هرمزگان اظهار داشت: دانش آموزان باید در راه آموزش و تحصیل خود روحیه مطالبه گری قوی داشته باشند و در صورت روبرو شدن با مشکل یا کوتاهی مسئولان با جدیت آنرا تا حصول نتیجه دنبال کنند.


ایرج بیت الهی عصرپنجشنبه در آیین تجلیل از دانش آموزان مدال آور استان در جشنواره ها و المپیاد کشوری اضافه کرد: هرمزگان با مشکلات، محدودیت و محرومیت های زیادی روبرو است ولی این مسائل در اراده محکم دانش آموزان خوشفکر و خلاق استان خللی ایجاد نکرده و هر ساله شاهد درخشش آنها در مسابقه های علمی کشوری و بین المللی هستیم.
وی بیان داشت: آموزش و پرورش تمام تلاش خودرا به کار گرفته تا با بهره گیری از ظرفیت های موجود هرمزگان شرایطی را فراهم آورد تا مشکلی در راه تحصیل و کارهای علمی دانش آموزان به وجود نیاید و مسیر ارتقاء و کیفیت بخشی مسائل آموزشی و پرورشی با قوت خود ادامه یابد.
مدیرکل آموزش وپرورش هرمزگان، شناسایی بموقع استعدادها و ظرفیت دانش آموزان را مهم برشمرد و اظهارداشت: اگر توانایی ویژه دانش آموزان بموقع شناسایی و هدایت شود می توانیم نسل آینده کشور را نخبه، فعال و شاداب پرورش داده و خیلی از ناهنجاری های جامعه را کاهش دهیم.
بیت الهی ضمن تبریک این موفقیت به دانش آموزان اظهار داشت: در هر موفقیتی عواملی به تناسب دخیل هستند که همراهی خوب خانواده ها و تلاش مدیران و معلمان در کنار تلاش و جدیت خود دانش آموزان نقش به سزایی در کسب این افتخارات علمی داشته است.
وی اظهار داشت: باید کوشش کرد تا بیش از پیش زمینه بروز استعدادها و بستر مناسب برای شناخت وپرورش خلاقیت ها و ایده های دانش آموزان فراهم گردد.
در آخر این مراسم «کیانوش مقصودی» دانش آموز آموزشگاه آیت آلله خامنه ای ناحیه یک بندرعباس دارنده مقام سوم جشنواره خوارزمی کشور با اختراع (ویلچر هوشمند تمام اتوماتیک ارگوندمیک با قابلیت کنترل ازراه دور و برنامه نویسی)، «فاطمه چمل نژاد» دانش آموز مدرسه فرزانگان میناب دارنده مدال نقره المپیاد تفکر و کارآفرینی کشور و «مهرآنا عسکری» دانش آموز مدرسه نمونه رشد ناحیه یک و دارنده مدال برنز المپیاد علوم زمین مورد تجلیل قرار گرفتند.1399/10/21
21:03:39
0.0 /5
722
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
آجاک : آینده پژوهی