آجاک - acak آینده پژوهی
با تأكید بیشتر بر توجه به نیازهای كشور ؛

فراخوان نوزدهمین جشنواره ملی پایان نامه سال دانشجویی منتشر گردید

فراخوان نوزدهمین جشنواره ملی پایان نامه سال دانشجویی منتشر گردید

آجاک: فراخوان نوزدهمین جشنواره ملی پایان نامه سال دانشجویی از طرف سازمان انتشارات جهاددانشگاهی در شش گروه علوم پایه، کشاورزی و منابع طبیعی، هنر و معماری، فنی و مهندسی، علوم پزشکی و علوم انسانی، رسانه و ارتباطات به همراه بخش ویژه و بین الملل منتشر گردید.


به گزارش آجاک به نقل از ایسنا، دبیرخانه جشنواره ملی پایان نامه سال دانشجویی از برخی تغییرات در ساختار این جشنواره آگاهی داد و اعلام نمود: این دوره از جشنواره با تاکید بیشتر بر توجه به نیازهای کشور و کاربردی بودن آثار شرکت کنندگان برگزار می گردد.

برمبنای فراخوان نوزدهمین جشنواره ملی پایان نامه سال دانشجویی، شرکت کنندگان می توانند آثار خودرا در سه بخش اصلی، ویژه و بین الملل به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.
دانشجویان و طلابی که در بازه زمانی ۱۳۹۷/۷/۱تا ۱۳۹۹/۶/۳۱ از پایان نامه خود در مقاطع تحصیلات تکمیلی دفاع کرده اند، می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی به آدرس isba.ir در جشنواره شرکت نمایند.
آخرین مهلت ثبت نام نوزدهمین جشنواره ملی پایان نامه سال دانشجویی ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ اعلام شده است.
برمبنای اعلام کمیته علمی نوزدهمین جشنواره ملی پایان نامه سال دانشجویی، بخش اصلی این جشنواره شامل حوزه هایی در شش گروه علوم پایه، کشاورزی و منابع طبیعی، هنر و معماری، فنی و مهندسی، علوم پزشکی و علوم انسانی است. بر این اساس، در هریک از گروه ها دانشجویانی که فقط در موضوعات زیر از پایان نامه خود دفاع کرده باشند، می توانند در این جشنواره شرکت نمایند.

گروه علوم پزشکی: ناباروری و بیولوژی تولیدمثل، طب بازساختی و سلول درمانی، ارتقای سلامت، اپیدمیولوژی، سرطان
گروه فنی و مهندسی: صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، حمل و نقل ریلی، صنایع معدنی و فلزی، مهندسی صنایع، مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات، مهندسی برق
گروه علوم پایه: زیست شناسی، زمین شناسی، شیمی
گروه علوم انسانی: ارتباطات و رسانه، اخلاق حرفه ای، مطالعات فرهنگی، سیاست گذاری علم و فناوری، فلسفه علم و فناوری، مسئولیت اجتماعی، علوم انسانی اسلامی، ادبیات معاصر، تاریخ شفاهی، حقوق مالکیت فکری و معنوی، نظام سیاسی در اسلام، فرهنگ عمومی و لطمه های اجتماعی
گروه هنر و معماری: طراحی مد و لباس، معماری ایرانی و اسلامی، هنر ایرانی و اسلامی
گروه کشاورزی: گیاهان دارویی، صنایع غذایی، باغبانی
بخش ویژه نوزدهمین جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی
در بخش ویژه این جشنواره، پایان نامه های نگارش شده در زمینه های «محیط زیست»، «اقتصاد مقاومتی و تولید داخلی»، «مطالعات کتاب، کتاب خوانی و نشر»، «فضای مجازی و یادگیری الکترونیک» پذیرش می شوند.
بخش بین الملل نوزدهمین جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی
در این دوره از جشنواره ملی پایان نامه سال دانشجویی برای اولین بار بخش بین الملل به جشنواره اضافه شده است. این بخش به دانشجویان غیر ایرانی اختصاص یافته که پایان نامه های خودرا با موضوع ایران تدوین کرده اند.
به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه اطلاع رسانی www.isba.ir مراجعه و یا با شماره تلفن ۰۲۱۶۶۹۵۲۷۲۷ تماس حاصل کنند.
منبع:

1399/10/11
01:14:07
0.0 /5
409
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
آجاک : آینده پژوهی