آجاک - acak آینده پژوهی

طراحان اپلیكیشن های تلفن همراه در استان سمنان حمایت می شوند

طراحان اپلیكیشن های تلفن همراه در استان سمنان حمایت می شوند

ایرنا- مدیر كل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اظهار داشت: طراحان اپلیكیشن های تلفن همراه در چارچوب رویداد استارتاپی در چهار محور سلامت و فناوری پزشكی، تجارت الكترونیك، گردشگری استان حمایت می شوند.


به گزارش آجاک به نقل از ایرنا، سید یاسر حسن پور روز چهارشنبه به رسانه ها اضافه کرد: برگزاری رویدادهای استارتاپی فرصتی مناسب برای جذب ایده های نو در کسب و کارهای امروزی است و رویداد استارتاپی طراحی اپلیکیشن تلفن همراه با این هدف در استان برگزار می گردد.
وی هدف از برگزاری این قبیل برنامه ها را یافتن مدلهای مختلف کسب و کار، ترویج فرهنگ کارآفرینی با استفاده از آموزش علمی و عملی افراد مشتاق و هم تولید محتوا بعنوان یکی از مهم ترین ابزارهای کسب درآمد در عصر حاضر عنوان نمود.
وی اضافه کرد: اطلاع رسانی مناسب در مورد این رویداد در استان سمنان صورت گرفته است و به مخاطبین برگزیده این رویداد که شامل علاقه مندان، دانشجویان و صاحبان ایده هستند، مزایایی همچون بهره مندی از حمایت های این اداره کل در قالب سیاست ها، قوانین وکسب مجوز استقرار در مرکز نوآوری و شکوفایی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی تعلق می گیرد.
رویداد استارت آپی طراحی اپلیکیشن موبایل با همکاری اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و مرکز جهاد دانشگاهی استان، در چهار محور سلامت و فناوری پزشکی، تجارت الکترونیک، گردشگری و مشاغل خانگی به صورت مجازی در تاریخ ۲۵ بهمن ۹۹ برگزار می گردد.


1399/09/01
12:28:56
5.0 /5
907
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
آجاک : آینده پژوهی