آجاک - acak آینده پژوهی
با میزبانی دانشگاه تهران؛

چهارمین همایش ملی معماری سازمانی

چهارمین همایش ملی معماری سازمانی

آجاك چهارمین همایش ملی معماری سازمانی


به گزارش آجاک به نقل از ایسنا، این همایش، ۲۱ آبان ۱۳۹۹ با سخنرانی مهندس باقری اصل، دبیر شورای اجرائی فناوری اطلاعات بطور رسمی افتتاح می شود و کارگاه های آموزشی آن از تاریخ ۱۷ تا ۲۲ آبان به صورت موازی برگزار می شود.
سخنرانی صاحب نظران داخلی و بین المللی، برگزاری کارگاه های آموزشی، برگزاری مسابقه معماری سازمانی، ارائه مقالات منتخب و برگزاری نشست های تخصصی از برنامه های این همایش ملی است.
این دوره از همایش، به سبب شرایط پاندمی کرونا به صورت مجازی برگزار می گردد و از این جهت فرصتی است تا مخاطبان خارج از کشور و یا علاقه مندان در شهرستان ها بتوانند به آسانی در همایش شرکت نمایند. در همایش امسال تعداد بیشتری سخنران از خارج کشور حضور دارند.
در چهارمین همایش ملی معماری سازمانی و در نشست صنعت بیمه که از طرف پژوهشکده بیمه برگزار می شود، راه کارهای استفاده از ظرفیت تکنولوژی های جدید و معماری سازمانی در شرکت های بیمه مطرح خواهد شد. همین طور در نشست تخصصی وزارت نیرو، تجربیات به کارگیری معماری سازمانی در مجموعه وزارت نیرو مورد بحث و تبادل نظر قرار می گیرد.
طبق اعلام روابط عمومی دانشگاه تهران، سه دوره پیشین این همایش به ترتیب در دانشگاه های شهید بهشتی، صنعتی شیراز و صنعتی شریف برگزار شده است و اطلاعات کامل برنامه های همایش و نحوه ثبت نام در وب گاه همایش به آدرس https: //ncaea2020.ut.ac.ir قابل دسترس است.
منبع:

1399/08/16
11:51:37
5.0 /5
756
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
آجاک : آینده پژوهی