آجاک - acak آینده پژوهی
با همكاری دانشگاه صنعتی امیركبیر برگزار شد

وبینار مشترك با بنیاد پژوهش آلمان

وبینار مشترك با بنیاد پژوهش آلمان

به گزارش آجاك وبینار مشترك بنیاد پژوهش آلمان و دانشگاه صنعتی امیركبیر با حضور ۱۵۰ نفر از اساتید كشور از ۲۵ دانشگاه و پژوهشگاه برگزار گردید.


به گزارش آجاک به نقل از ایسنا، وبینار مشترک بنیاد پژوهش آلمان و دانشگاه صنعتی امیرکبیر توسط مدیریت همکاریهای علمی و بین المللی دانشگاه در جهت ایجاد و گسترش فرصت ها و موقعیت های برابر برای همه پژوهشگران کشور در حوزه فعالیتهای پژوهشی مشترک و حفظ سطح تعاملات بین المللی در شرایط پیش آمده ناشی از همه گیری کرونا در ایام ۴ و ۵ شهریورماه برگزار گردید.

این وبینار دو روزه، با عرضه سه سخنران و مشارکت بیشتر از ۱۵۰ نفر از استادان و پژوهشگران ایرانی از مجموع ۲۵ دانشگاه و پژوهشگاه کشور اجرا شد.پروفسور گئورک قره پتیان -استاد دانشکده مهندسی برق دانشگاه صنعتی امیرکبیر-، دکتر یورگ اشنایدر -رئیس بخش بین الملل بنیاد پژوهش آلمان- و درتا فندل -کارشناس بخش بین الملل بنیاد پژوهش آلمان- سخنرانان اصلی این وبینار بودند.

معرفی ساختار مدیریت پژوهش در کشور آلمان، معرفی برنامه های حمایت مالی بنیاد پژوهش آلمان از پروژه های پژوهشی دوجانبه از راه دور و معرفی ساختار حمایت مالی پروژه های مشترک در کشور آلمان محورهای عرضه شده در این وبینار بود.

طبق اعلام روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشگاه صنعتی امیرکبیر رتبه نخست تعداد پروپوزال های پذیرفته شده همکاری مشترک در بنیاد پژوهش آلمان را میان دانشگاهها و موسسات آموزش عالی ایران پارسال میلادی داراست، اعضای هیات علمی این دانشگاه، طی سالهای اخیر تجربه و دانش مناسبی را در تعریف پروژه و نگارش پروپوزال ها به دست آورده اند.1399/07/04
20:17:21
5.0 /5
783
تگهای خبر: پژوهش , تجربه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
آجاک : آینده پژوهی