آجاک - acak آینده پژوهی

مدرسه تابستانی اخلاق در پژوهش

مدرسه تابستانی اخلاق در پژوهش

آجاك: پنجمین دوره مدرسه تابستانی اخلاق در پژوهش به صورت مجازی انجام می شود.


به گزارش آجاک به نقل از ایسنا، معاونت کابردی سازی پژوهشگاه علوم انسانی و فرهنگی در نظر دارد پنجمین دوره مدرسه تابستانی را با موضوع «اخلاق در پژوهش» و به صورت مجازی برگزار کند. این دوره با حضور صاحب نظران حوزه پژوهش برگزار می گردد و به شرکت کنندگان گواهی معتبر در خصوص حضور در کارگاه ارائه خوهد شد.
تاریخ برگزاری این دوره ۲۲ تا ۲۵ شهریور ماه است و همه روزه از ساعت ۱۴ تا ۱۸ برگزار می گردد.
در این رویداد، دکتر مصطفی مهرآیین، درباب تحلیل سامانه شکل گیری بخشنامه ارتقاء و نتایج آن برای اخلاق پژوهش، دکتر احمد پاکتچی درباره چالش های اخلاق پژوهش در مواجهه با تکنولوژی های جدید، دکتر رضا اکبری درباره بررسی نقش بخشنامه های وزارت علوم در پاسداری از اخلاق پژوهش، سیاوش شوهانی پیرامون لزوم بازبینی در بخشنامه های آموزش عالی برای پاسداری از اخلاق پژوهش و دکتر محسن جوادی درباره اخلاق نظرپردازی علمی سخنرانی خواهند کرد.
در بخش دیگری از این مدرسه تابستانه، دکترعلیرضا ثقه الاسلامی در زمینه اخلاق پژوهش اینترنتی، دکتر مقصود فراستخواه، درباره لحظه ها، رویدادها و تجربه های اخلاقی در فعالیت پژوهشی، دکتر قدیر نصری، درباب در میانه اخلاق و مهارت: مرور ۶ تجربه و همین طور دکتر آیت اله میرزایی، پیرامون نتایج اخلاقی علم سیاست زده سخنرانی دارند.
منبع:

1399/06/13
17:52:44
5.0 /5
1153
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
آجاک : آینده پژوهی