آجاک - acak آینده پژوهی
رییس پژوهشگاه علوم انسانی تاكید كرد

باید مثل پژوهشگاه های نسل چهارم در عرصه سیاست گذاری های اجتماعی و فرهنگی اثرگذار باشیم

باید مثل پژوهشگاه های نسل چهارم در عرصه سیاست گذاری های اجتماعی و فرهنگی اثرگذار باشیم

رئیس پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی در مراسم گرامی داشت روز كارمند اشاره كرد: باید مثل پژوهشگاه های نسل چهارم در عرصه سیاست گذاری های اجتماعی و فرهنگی اثرگذار باشیم.


به گزارش آجاک به نقل از ایسنا دکتر قبادی امروز به مناسبت گرامی داشت روز کارمند با حضور در سالن حکمت این پژوهشگاه ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری اباعبدالله الحسین و یاران باوفایش و تبریک روز کارمند و هفته دولت، نام شهید رجایی و شهید باهنر را گرامی داشت و با اشاره به شرایط خاص و کرونایی کشور، فشار تحریم ها و شرایط بودجه پژوهشگاه ها و دانشگاه ها امسال اظهار داشت: با وجود برخی مشکلات، تمام تلاش مسئولان پژوهشگاه در این جهت است که به معیشت کارکنان آسیبی وارد نشود و سلامت همکاران در اولویت تمامی موضوعات قرار گیرد. در کنار این، پژوهشگاه تلاش نموده است در سایه سیاست های دولت تدبیر و امید به متنوع سازی منابع درآمدی خود بپردازد که خوشبختانه پژوهشگاه در حوزه طرح‎های کاربردی و کارفرمایی توفیقات بسیار خوبی داشته است.

دکتر قبادی تاکید کرد: در امتداد این نگرش تعاملات ما با تمام دستگاه های اجرایی و قوای مقننه و قضائیه گسترش یافته و امیدواریم به زودی شاهد عقد قراردادهای بزرگتری باشیم. کوشش برای متنوع سازی منابع درآمدی پژوهشگاه به صورت طبیعی ما را به سمتی سوق داد که محصولات پژوهشی مان را متنوع نماییم، یعنی گزارش های راهبردی، سفارش های سیاستی، گزارش های ملی و علمی استاندارد استخراج نماییم که بتواند مرجعیت علمی و پژوهشی پژوهشگاه را تضمین کند که این مساله نشان می دهد، پژوهشگاه فقط مؤسسه علمی کلاسیک نسل اول یا دوم (آموزشی و پژوهشی) نیست و با قصد کارآفرینی فعالیت می کند و می خواهد مثل پژوهشگاه های نسل چهارم در عرصه سیاست گذاری های اجتماعی و فرهنگی اثرگذار باشد.

برمبنای اعلام روابط عمومی این پژوهشگاه، دکتر زهرا پارساپور، معاون کاربردی سازی علوم انسانی و فرهنگی نیز در این مراسم ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری ماه محرم و تبریک روز کارمند، از زحمات مدیریت های مختلف پژوهشگاه و کارمندان آنان قدردانی کرد.
دکتر پارساپور ضمن تشکر از زحمات پرسنل خدمات و انتظامات، نقش و تأثیر «کارمند» در ایفای وظایف پژوهشگاه را شایسته و قابل اهمیت توصیف کرد و تصریح کرد: ان شاءالله در تلاشند تا زمان برگزاری مراسم هفته پژوهش امسال، شاخص ها و ضوابط معرفی کارمندان نمونه مشخص و اعلام گردد.

در ادامه جلسه، دکتر عبداله قنبرلو، معاون اداری، مالی و مدیریت منابع پژوهشگاه علوم انسانی ضمن یادآوری ایام سوگواری ماه محرم و تبریک روز کارمند از زحمات تمام کارمندان در بخش های مختلف پژوهشگاه تشکر کرد.
معاون اداری، مالی و مدیریت منابع پژوهشگاه علوم انسانی گزارشی از امور اداری اعضای پژوهشگاه و پرداختی های ماهانه و رفاهی ارائه کرد و تصریح کرد: در شرایط موجود نیز، تلاش مان بر بهبود شرایط رفاهی همکاران بوده است.
وی اشاره کرد: موضوع تبدیل وضعیت نیروی انسانی را از مجاری رسمی ذی ربط پیگیریم و امیدواریم که این تلاش ها به نتیجه مطلوب برسند.1399/06/08
00:54:02
5.0 /5
1233
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
آجاک : آینده پژوهی