آجاک - acak آینده پژوهی

یك قدم تا مرحله ی نهایی كارآزمایی بالینی واكسن كرونا

یك قدم تا مرحله ی نهایی كارآزمایی بالینی واكسن كرونا

آجاك: چین اعلام نمود كه در حال مذاكره با چند كشور بمنظور انجام مرحله ی سوم آزمایشات بالینی واكسن كرونا در خارج از كشور است.


به گزارش آجاک به نقل از ایسنا به نقل از خبرگزاری رویترز، بنیانگذار مؤسسه ی آزمایشگاهی سازنده واکسن "CanSino" چین اعلام نمود که بمنظور انجام مرحله ی نهایی تست های بالینی واکسن کرونا در خارج از کشور در حال مذاکره با روسیه، برزیل، شیلی و عربستان سعودی است.
کیو دونگسو، مدیر اجرایی و یکی از بنیانگذاران مؤسسه ی "CanSino" در یک کنفرانس مطبوعاتی راجع به توسعه داروهای ضدویروس اظهار نمود: «ما با روسیه، برزیل، شیلی و عربستان سعودی برای اجرای فاز سوم و نهایی تست های بالینی واکسن کرونا در حال گفت و گو و مذاکره هستیم.»
وی هم چنین از آغاز نه چندان دور مرحله ی سوم آزمایشات بالینی واکسن کرونا با شرکت ۴۰ هزار داوطلب در این تست های آزمایشی آگاهی داد.
دونگسو اظهار داشت که در مرحله ی دوم کارآزمایی این واکسن که شامل ۵۰۸ نفر در آن شرکت داشتند، به نتایج «بسیار مطلوب و مناسبی» دست یافتیم.
وی افزود که در صورت تأیید این واکسن برای مقابله جهانی با کرونا، چین از اوایل سال ۲۰۲۱ توانایی تولید ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون واکسن کروناویروس در سال را خواهد داشت.
منبع:

1399/04/22
22:58:21
5.0 /5
1980
تگها: شركت , كنفرانس
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
آجاک : آینده پژوهی