آجاک - acak آینده پژوهی
معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه پیام نور خبرداد

راه اندازی اپلیكیشن رایگان برای آزمون اختتام ترم دانشجویان پیام نور

راه اندازی اپلیكیشن رایگان برای آزمون اختتام ترم دانشجویان پیام نور

به گزارش آجاك معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه پیام نور با عنوان اینكه استفاده از اپلیكیشن « پیام من» برای آزمون اختتام ترم دانشجویان رایگان است، اظهار داشت: نسخه سی و دو اپلیكیشن پیام من با هدف كاربری آسان ویژه امتحانات اختتام ترم دانشجویان به راه افتاده است تا در زمان امتحان دانشجویان به آسانی بتوانند از این اپلیكیشن استفاده كنند.


به گزارش آجاک به نقل از ایسنا، دکتر محمد علی کریمی ضمن بیان این مطلب اضافه کرد: علاوه بر اپلیکیشن تلفن همراه، نسخه تحت وب (Desktop ) این اپلیکیشن نیز راه اندازی شده و دانشجویان می توانند جهت استفاده از نسخه تحت وب برای امتحان به ادرس Pm.pnu.ac.ir مراجعه کنند.
وی با اشاره به دیگر خدمات قابل ارائه بوسیله اپلیکیشن «پیام من» تصریح کرد: این اپلیکیشن از ابتدا با هدف ارائه خدمات متنوع آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و اطلاع رسانی مورد نیاز دانشجویان افتتاح شد و دانشجویان می توانند با پرداخت حق عضویت 10 هزار تومانی از کلیه این خدمات نظیر دسترسی به بانک 80 میلیون مقاله، آزمون های آزمایشی، اطلاعیه های کسب و کار، پرونده های پرسنلی و... استفاده کنند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دکتر کریمی با عنوان اینکه راهنمای آموزش تصویری نحوه نصب و آزمون اپلیکیشن پیام من در صفحه اینستاگرام دانشگاه به آدرس upnanews بارگذاری شده است، گفت: دانشجویان می توانند با مراجعه به این صفحه از اطلاعات و کاربردهای روز این اپلیکیشن آگاه شوند.1399/03/17
23:08:03
5.0 /5
2292
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
آجاک : آینده پژوهی