آجاک - acak آینده پژوهی

ضرر ۷۳ میلیون دلاری شبکه اجتماعی ترامپ

ضرر ۷۳ میلیون دلاری شبکه اجتماعی ترامپ

به گزارش آجاک، ایسنا نوشت: شبکه اجتماعی دونالد ترامپ از زمان راه اندازی در اوایل سال ۲۰۲۲ تاکنون، ۷۳ میلیون دلار ضرر خالص داشته است.


رئیس جمهور سابق آمریکا، راه اندازی اپلیکیشن شبکه اجتماعی خویش را در اکتبر سال ۲۰۲۱، اعلام نموده و گفته بود این پلت فرم در مقابل شرکتهای بزرگ فناوری مانند توییتر و فیسبوک که او را ممنوع کرده اند، خواهد ایستاد.
تروت سوشال در سال ۲۰۲۲، ضرر ۵۰ میلیون دلاری داشت و فروش خالص آن تنها ۱.۴ میلیون دلار بود. این پلت فرم شبکه اجتماعی، ۲۳ میلیون دلار در نیمه اول سال میلادی جاری از دست داد و تنها ۲.۳ میلیون دلار فروش خالص داشت.
بیشتر بخوانید:
دستور رئیسی برای برخورد با گران فروشی یک پلت فرم داخلی یاسمین مقبلی چه چیزی را در فضا گم کرد؟ راز مدلی که طی چهار ماه در اینستاگرام معروف شده است/ عکس شرکت حسابداری عمومی ثبت شده مستقل گروه رسانه و فناوری ترامپ (TMTG) نشان داده که این وضعیت مالی، تردیدهای اساسی را در رابطه با توانایی این پلت فرم برای ادامه فعالیت، بوجود می آورد. گروه TMTG بر این باور است که با عدم پیشرفت واقعی در تکمیل ادغام با شرکت دیجیتال ورلد، امکان دارد تأمین وجوه مالی بیشتر از طریق منابع مالی سنتی، دشوار باشد.
طبق گزارش رویترز، اسناد عرضه شده به رگولاتوری نشان داده است این شرکت در مارس، چندین موقعیت را حذف نمود و افزود که این اقدام بعد از بازبینی در همه بخش ها انجام شد که بیشترین تأثیر را بر پخش ویدیوی درخواستی TMTG و تیم های زیرساختی داشت.
۵۸۵۸


1402/08/23
13:45:47
0.0 /5
93
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
لینک دوستان آجاك
آجاک : آینده پژوهی