آجاک - acak آینده پژوهی
به منظور تشكیل كنسرسیوم دانشگاه پژوهی صورت پذیرفت

انعقاد تفاهم نامه همكاری موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی با سه دانشگاه

انعقاد تفاهم نامه همكاری موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی با سه دانشگاه

آجاك: تفاهم نامه همكاری بمنظور تشكیل كنسرسیوم دانشگاه پژوهی و مشاركت و بهره گیری از توانایی های علمی، تحقیقاتی، اجرایی و مالی بین موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی و دانشگاه های رازی كرمانشاه، بوعلی سینا همدان و هرمزگان منعقد شد.


به گزارش آجاک به نقل از ایسنا، موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی با سه دانشگاه رازی، بوعلی سینا و هرمزگان تفاهم نامه همکاری امضا کرد.
همکاری و همکنشی و مشارکت فعال برای ایجاد کنسرسیوم دانشگاهی در زمینه توسعه کارهای دانشگاه پژوهی و مشارکت در اعتباربخشی و رتبه بندی دانشگاه ها دراین زمینه و پشتیبانی علمی، فنی، نرم افزاری، پژوهشی و آموزشی در راه تحقق اهداف دانشگاه پژوهی و استقرار نظام پشتیبان تصمیم در دانشگاه و دانشگاه های عضو کنسرسیوم و همکاری و پشتیبانی در زمینه اجرای طرح رصد دانشجویان، اعضای هیات علمی و دانش آموختگان در حوزه های آموزشی، پژوهشی، نوآوری، کارآفرینی و جامعه پذیری ددانشگاهی و سایر موضوعات مورد علاقه طرفین همچون مفاد این تفاهم نامه های همکاری است.
بنا بر اعلام روابط عمومی وزارت علوم، تفاهم نامه یاد شده توسط دکتر نسرین نورشاهی رئیس موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی و دکتر محمد ابراهیم اعلمی آل آقا رئیس دانشگاه رازی، دکتر یعقوب محمدی فر رئیس دانشگاه بوعلی سینا و دکتر علی اکبر شیخی فینی رئیس دانشگاه هرمزگان به امضاء رسید.
منبع:

1399/03/02
22:26:29
5.0 /5
2370
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
آجاک : آینده پژوهی