آجاک - acak آینده پژوهی

نوسازی عجیب بمب افکن قدیمی نیروی هوایی آمریکا

نوسازی عجیب بمب افکن قدیمی نیروی هوایی آمریکا

آجاک: بوئینگ نخستین رادار آرایه فازی فعال برای بمب افکن راهبردی B-52 Stratofortress را دریافت کرد و تامین کننده آن شرکت ریتیان است.


به گزارش خبرگزاری آجاک، برنامه ارتقاء B-۵۲ Stratofortress برای جایگزینی رادار طراحی شده است که از دهه ۱۹۶۰ مورد استفاده قرار گرفته است. رادار جدید برای یکپارچه سازی سیستم، تأیید و آزمایش استفاده خواهد شد. این بمب افکن هسته ای با ایستگاه راداری جدید قادر خواهد بود قابلیت های ناوبری و هدف گیری خودرا در مناطق پر خطر بهبود بخشد.


به روز رسانی ها تضمین می نماید که B-۵۲ Stratofortress برای سال های آتی یک سلاح مرتبط برای نیروی هوایی ایالات متحده باقی خواهد ماند. تولید رادار در کارخانه های ریتیان در کالیفرنیا و می سی سی پی به راه افتاده است. این شرکت می خواهد تا تابستان ۲۰۲۴ تحویل را تکمیل کند.
بیشتر بخوانید: بریتانیا در ساخت این پهپاد «شاهد» را الگو قرار داده!/ عکس ویدئویی که طراحی جنگنده نسل ششم آمریکا را لو داد!/عکس به موازات آن، بوئینگ و رولز رویس درحال آزمایش موتور جدید F۱۳۰ برای B-۵۲ هستند. این هواپیمای مدرن B-۵۲J نامگذاری خواهد شد. رولزرویس در نظر دارد آزمایشات پیشرانه را امسال تکمیل کند تا آزمایشات پروازی خودرا از سال ۲۰۲۴ شروع کند.
منبع: gagadget
۲۲۷۲۲۷


1402/06/25
02:31:34
0.0 /5
352
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
آجاک : آینده پژوهی