آجاک - acak آینده پژوهی
با هدف جذب سرمایه انسانی؛

شروع ثبت نام دومین دوره طرح دستیار فناوری در پارک فناوری پردیس

شروع ثبت نام دومین دوره طرح دستیار فناوری در پارک فناوری پردیس

به گزارش آجاک، ثبت نام دومین دوره طرح دستیار فناوری با هدف جذب سرمایه انسانی لازم برای شرکتهای فناور و دانش بنیان پارک فناوری پردیس شروع شد.به گزارش آجاک به نقل از پارک فناوری پردیس، ثبت نام شرکتهای دانش بنیان و واحدهای فناور عضو پارک فناوری پردیس در دومین دوره طرح دستیار فناوری شروع شد.
این طرح با حمایت معاونت فناوری و نوآوری وزارت علوم و پارک فناوری پردیس و با هدف آشنا کردن دانشجویان با فضای واقعی کار در حین تحصیل و جذب سرمایه انسانی لازم توسط شرکت ها از بین دانشجویان برگزار می گردد.
در این طرح دانشجویان بعد از مصاحبه و گزینش توسط شرکتهای فناور و دانش بنیان، یک دوره زمانی ۶ ماهه کار دانشجویی را در شرکتهای فناور و دانش بنیان می گذرانند و در آن مبلغ ماهیانه یک میلیون تومان به دانشجویان کاردانی و کارشناسی، ۲ میلیون تومان به دانشجویان ارشد و ۳ میلیون تومان به دانشجویان دکتری پرداخت می شود.
واحدهای دانش بنیان و فناور متقاضی عضو پارک فناوری پردیس برای ثبت نام در دومین دوره این طرح و بهره مند شدن از مزایای آن می توانند از راه آدرس سایت http: //www.parkintern.ir اقدام نموده و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۷۶۲۵۱۰۷۳ تماس بگیرند.
مهلت ثبت نام شرکتهای دانش بنیان و واحدهای فناور عضو پارک فناوری پردیس در این طرح تا ۲۰ شهریور است. همینطور از آنجائیکه ظرفیت این طرح محدود بوده، اولویت با شرکت هایی است که زودتر ثبت نام کنند.


منبع:

1402/06/16
14:28:18
0.0 /5
337
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
آجاک : آینده پژوهی