آجاک - acak آینده پژوهی
پژوهشكده مطالعات فرهنگی و اجتماعی فراخوان داد

دعوت محققان به همكاری

دعوت محققان به همكاری

به گزارش آجاك پژوهشكده مطالعات فرهنگی و اجتماعی به منظور شناسایی و تحلیل وضع موجود آموزش عالی ایران، محققان این حوزه را به همكاری دعوت كرد.


به گزارش آجاک به نقل از ایسنا، عناوین پیشنهادی گروه مطالعات فرهنگی شامل: شیوه های محتمل بدیل در فعالیتهای فرهنگی دانشگاهی در عصر پساکرونا و ثبت و تحلیل تجربه های زیسته استادان و دانشجویان در کلاس های مجازی در دوره کرونا است.
عناوین گروه مطالعات اجتماعی شامل: فعالیتهای اجتماعی و صنفی تشکل های دانشجویی در مواجهه با بحران ها و مسئولیت اجتماعی دانشگاه ها در قبال بحران کرونا؛ تجربیات جهانی و اقدامات ایرانی با تاکید بر گروه های ناتوان و عناوین گروه مطالعات آینده نگر نیز، آینده ساماندهی آموزش عالی ایران؛ الزامات و راهکارها و تدوین الگوی فعالیتهای مؤسسات پژوهشی در دوران پساکرونا است.
همینطور عناوین گروه مطالعات زنان شامل مطالعه تطبیقی سیاست های بازار کار برای جذب زنان دانش آموخته و تجربه زیسته زنان دانشگاهی (اعضای هیات علمی) در برقراری توازن میان نقش های شغلی و خانوادگی در آموزش عالی ایران (با تاکید بر مقوله فرزندآوری) و عناوین گروه مطالعات ارتباطات و فضای مجازی هم الگوی روابط دانشگاهی در فضای مجازی و ارزیابی سیاستگذاری و عملکرد دانشگاه ها (آموزش، پژوهش، مدیریت و ارتباطات) در دوران کرونا در فضای مجازی است.
عناوین گروه مطالعات علم و فناوری شامل مکانیسم های مصرف علمی اصحاب معرفت (دانشگاهیان) در جامعه و نقش نهاد علم در سلامت اجتماعی (ایده، تجربه و راهکار) است.
بنا بر اعلام روابط عمومی وزارت علوم، علاقه مندان می توانند طرح نامه های خویش را تا ۳۱ اردیبهشت به آدرس Research@iscs.ac.ir ارسال نمایند. مبلغ هر یک از طرح ها ۲۰۰ میلیون ریال (بیست میلیون تومان) است.1399/02/10
23:35:10
5.0 /5
2148
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
آجاک : آینده پژوهی