آجاک - acak آینده پژوهی
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل خبر داد:

پشتیبانی از حرکت های علمی و رویدادهای منجر شده به تجاری سازی محصولات دانش بنیان

پشتیبانی از حرکت های علمی و رویدادهای منجر شده به تجاری سازی محصولات دانش بنیان

آجاک: اردبیل معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل از پشتیبانی از حرکت های علمی و رویدادهایی که منجر به تجاری سازی محصولات دانش بنیان آگاهی داد.


یاسرعبدالهی ۱۶ اسفند در رویداد فناورانه«تا ثریا» که توسط سازمان علمی و پژوهشی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در دانشگاه محقق اردبیلی انجام شد از رویداد ثریا به عنوان یک شروع برای سرمایه گذاری در استان نام برد و اظهار داشت: با روند پیش رو شاهد تغییر فرایندها از مسیر دانش بنیان خواهیم بود.
وی از پارک علم و فناوری و شرکت های دانش بنیان به عناون دو یار اساسی دانشگاه ها در تحولات علمی و اقتصادی نام برد و اضافه کرد: مراکز رشد نیز نقش به سزایی در پیشرفت کشور دارند.
عبدالهی خواهان تجاری سازی محصولات دانش بنیان شد و اظهار داشت: از حرکت های علمی و رویدادهایی که منجر به تجاری سازی محصولات دانش بنیان می شود حمایت می نماییم.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل کارهای صنعتگران استان را تصریح کرد و اظهار داشت: صنعتگران ما امروز با نگاه علمی به سمت تجاری سازی درحال حرکت هستند و این امیدبخش است.
وی ابراز امیدواری کرد: با افزایش تعداد شرکت های دانش بنیان و ارائه محصولات دانش بنیان این حمایت ها همچنان ادامه داشته باشد.
جهانبخش عطایی مسئول بنیاد تعاون بسیج استان اردبیل نیز به اهمیت افزایش و توسعه شرکت های دانش بنیان در جامعه اشاره نمود و اظهار داشت: با فراهم شدن زمینه های علمی امیدواریم در آینده نزدیک بر تعداد شرکت های دانش بنیان تخصصی استان افزوده شود.
وی به اهداف رویداد تا ثریا اشاره نمود و اظهار داشت: بنیاد تعاون بسیج در سراسر کشور قدمهای مهمی در امتداد دانش بنیان کردن شرکت های نوآور و فناور برداشته است.
عطایی ظرفیت بنیاد تعاون بسیج را تصریح کرد و اظهار داشت: می توان با بهره گیری از ظرفیت های این بنیاد از ایده های فناورانه حمایت و با تبدیل ایده به محصول برای استان ثروت و اشتغال فراهم نمود.
وی به رویداد ثریا اشاره نمود و اظهار داشت: ۱۰۰ ایده فناورانه به دبیرخانه ارسال شد که از این تعداد ۱۰ طرح در رویداد نهایی ارائه می شود.
منبع:

1401/12/19
11:08:17
0.0 /5
461
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
لینک دوستان آجاك
آجاک : آینده پژوهی