آجاک - acak آینده پژوهی

معرفی منتخبان رویداد عرضه نیازهای فناورانه اولویت دار صنعت استان اردبیل

معرفی منتخبان رویداد عرضه نیازهای فناورانه اولویت دار صنعت استان اردبیل

به گزارش آجاک، اردبیل منتخبان رویداد عرضه نیازهای فناورانه اولویت دار صنعت استان اردبیل (Revers Pitch) در دانشگاه محقق اردبیلی معرفی و مورد تجلیل قرار گرفتند.


جبرائیل رزمجو معاون پژوهش و فناوری دانشگاه محقق اردبیلی 26 بهمن در مراسم اختتامیه رویداد عرضه نیازهای فناورانه اولویت دار صنعت استان اردبیل(Revers Pitch) ضمن اشاره به مشارکت بیشتر از 20 شرکت و واحد صنعتی و تولیدی استان در این رویداد، اظهار داشت: در این رویداد بیشتر از 200 روزمه کاری تبادل و چهار تفاهمنامه همکاری به امضا رسید.
وی با اشاره به اینکه استان اردبیل متاسفانه جزو استانهای کم برخوردار از لحاظ صنعتی است، اضافه کرد: عمده مسائل مطرح شده در این استان بیشتر در حوزه کشاورزی و گردشگری می باشد.
رزمجو همینطور از مهیا بودن بسترهای لازم برای فعالیت دانشجویان در حوزه های فناورانه در دانشگاه محقق اردبیلی اطلاع داد.
حسین شایقی رئیس بنیاد نخبگان استان اردبیل ضمن اشاره به امضای تفاهمنامه 5 میلیاردریالی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای نیازهای فناورانه دانشگاه محقق اردبیلی، اظهارامیدواری کرد: با تولید محصولات فناورانه و دانش بنیان نیاز بخش صنایع استان و کشور رفع گردد.
مسعود اجری دبیر علمی رویداد عرضه نیازهای فناورانه اولویت دار صنعت استان اردبیل(Revers Pitch) هم با عرضه گزارش از روند فعالیتهای این رویداد با اشاره به اینکه 120 نفر در کنار 45 تیم در این رویداد حضور داشتند، اظهار داشت: در این رویداد پس از بررسی های انجام گرفته 25 ایده به مرحله داوری راه یافتند و چهار تفاهمنامه همکاری با کارخانجات و صاحبان صنایع منعقد گردید.
معاون نوآوری مرکز نوآوری و رشد واحدهای فناور دانشگاه محقق اردبیلی با اشاره به اینکه برای برگزاری این رویداد 10 جلسه پیش رویداد برگزار شد، اضافه کرد: همزمان با این رویداد نمایشگاه کار هم برگزار شد و در این نمایشگاه 200 تبادل رزومه انجام گرفت.
اجری با اشاره به اینکه راهکار ها و ایده های منتخب این رویداد به سازمان های درخواست کننده عرضه خواهد شد، برای افراد پذیرش نشده هم مرحله پیش شتاب دهی برگزار می شود.
شایان ذکر است اصغر عظیمی با ایده کنترلر سه فاز صنعتی مقام اول، احمدرضا قادرپناه با ایده هوشمندسازی سیستم آبیاری مقام دوم، امید رضایی با ایده ساخت دبی سنج مقام سوم و زهرا مهدوی با ایده تولید کود مایع از پسماند ماهی مقام چهارم را کسب کردند. همینطور از محمد اصغرپور نوجوان نخبه اردبیلی بعنوان مقام شایسته تقدیر تجلیل به عمل آمد.
منبع:

1401/11/29
13:01:45
0.0 /5
355
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان آجاك
آجاک : آینده پژوهی