آجاک - acak آینده پژوهی

تمدید مهلت ارسال مقاله به همایش بین المللی التهاب

تمدید مهلت ارسال مقاله به همایش بین المللی التهاب

آجاک: سومین همایش بین المللی التهاب (ICI-2023) با رویکرد نتایج التهابی کووید- 19، از 7 تا 10 اسفند ماه امسال در سالن همایش های مرکز طبی کودکان تهران با حضور اساتید، پژوهشگران، دانشجویان و فارغ التحصیلان علوم پایه و بالینی در زمینه های مرتبط انجام خواهد شد.


به گزارش آجاک به نقل از ایسنا، همایش توسط مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی (IAARI) دانشگاه علوم پزشکی تهران و با همکاری چند مرکز تحقیقاتی پایه و بالینی و انجمن علمی بصورت حضوری انجام خواهد شد. در این رویداد دستاوردهای علمی اخیر توسط اساتید، دانشمندان و پژوهشگران برجسته جهان با تمرکز بر جنبه های مختلف نتایج التهابی COVID-۱۹ مورد بحث قرار خواهد گرفت.

به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران، «این تبادل نظر و مقالات ارائه شده در همایش می تواند دیدگاه های جدیدی را برای تحقیقات آتی، کاهش بار بیماری و در نهایت بهبود سلامت و کیفیت زندگی بیماران بیفزاید.»

دکتر مریم نوری زاده، دبیر همایش در این رابطه اظهار داشت: امیدواریم با همت و برنامه ریزی هیئت اجرائی و اعضای کمیته های علمی و اجرائی امسال بتوانیم گردهمایی پرباری از دانشمندان، پژوهشگران، پزشکان، متخصصان و دانشجویان علوم پایه و بالینی پزشکی ایران و سایر کشورها را داشته باشیم.
وی اظهار داشت: زمان ارائه مقالات در این همایش تا اول بهمن ماه تمدید شده است، همین طور سخنرانان مدعو، سخنرانی خودرا بصورت حضوری در این کنگره ارائه کرده و ارائه خلاصه مقالات پذیرفته شده بصورت ضبط شده (Mini Oral) خواهد بود و از همه فعالان این عرصه دعوت می نماییم تا با مشارکت علمی خود و ارسال خلاصه مقالات بر غنای علمی این همایش بیفزایند.
علاقه مندان می توانند برای ارسال خلاصه مقالات خود ابتدا در سایت https: //ici.iaari.ir/ ثبت نام کرده، سپس مراحل ارسال خلاصه مقاله را پیگیری کنند.1401/10/26
11:46:28
0.0 /5
138
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
آجاک : آینده پژوهی