آجاک - acak آینده پژوهی

کنفرانس کارآفرینی اجتماعی با رویکرد گردشگری

کنفرانس کارآفرینی اجتماعی با رویکرد گردشگری

آجاک: کنفرانس بین المللی کارآفرینی اجتماعی با رویکرد گردشگری در دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران امروز20 دی ماه انجام می شود.


به گزارش آجاک به نقل از ایسنا، دکتر غلامحیدر ابراهیم بای سلامی دبیر این کنفرانس بین المللی در شرح اهمیت برگزاری این کنفرانس اظهار داشت: کارآفرینی اجتماعی تازه ترین راهبرد توسعه پایدار برای کاهش مشکلات و لطمه های اجتماعی است و توسعه گردشگری پایدار بهترین زمینه و استعداد برای مشارکت مردم در اقتصاد، کاهش فقر و ایجاد کسب وکارهای نو و اشتغال جوانان است.
او اضافه کرد: دانشگاه تهران در امتداد اهداف راهبردی خود در خصوص مرجعیت علمی، بین المللی شدن و ایجاد گفتمان کارآفرینی در جامعه، این کنفرانس را در دانشکده کارآفرینی برگزار می نماید و در سال های آتی آنرا تکرار خواهدنمود. برای این دوره نیز بیش از ۵۶ مقاله علمی و تخصصی ارائه شده است.
کار آفرینی اجتماعی و جامعه پایدار و هوشمند، گزارش داخلی و بین المللی درباره ی توسعه مقاصد گردشگری پایدار، حفظ محیط زیست و مصرف بهینه آب، کار آفرینی اجتماعی وگردشگری پایدار برای تحقق اشتغالزایی، فقرزدایی، کاهش نابرابری اجتماعی، توانمندسازی زنان، روستاییان و مردم حاشیه شهرها و مشارکت جامعه محلی، تجارب ملی و بین المللی کارآفرینی پیشرفته و اقتصاد مشارکتی، نوآوری و استفاده از تکنولوژی های جدید و فناوری های اطلاعات و ارتباطات در گردشگری پایدار و فرصت های کار آفرینانه بر حسب جاذبه های گردشگری فرهنگی، طبیعی و خدماتی در ایران همچون محورهای این کنفرانس است که از سوی، سخنرانی از دانشگاه های انگلستان، مالزی، ایران، ایتالیا و سازمان جهانی دیدبانی کارآفرینی در این کنفرانس بصورت مجازی ارائه خواهد شد.
این کنفرانس که ریاست آنرا جهانگیر یدالهی فارسی و دبیر علمی آنرا غلامحیدر ابراهیم بای سلامی بر عهده دارند، از ساعت ۱۴ تا ۱۹ سه شنبه ۲۰ دی ماه برگزار می گردد و دسترسی به آن از نشانی http: //vroom.ut.ac.ir/karafarini۵ امکان پذیر است.1401/10/22
14:48:08
0.0 /5
441
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
آجاک : آینده پژوهی