آجاک - acak آینده پژوهی

آخرین مهلت ارسال مدارک برای جذب دستیار پژوهشی در دانشگاه رازی

آخرین مهلت ارسال مدارک برای جذب دستیار پژوهشی در دانشگاه رازی

آجاک: آجاک: دانشگاه رازی از میان دانش آموختگان مقطع کارشناسی ­ارشد و دکتری داخل یا خارج از کشور دستیار پژوهشی می ­پذیرد و فردا، 18 دی ماه آخرین مهلت ارسال مدارک جهت شرکت در این دوره اعلام شده است.


به گزارش آجاک به نقل از ایسنا، دانشگاه رازی کرمانشاه بمنظور صیانت از رسالت آموزش عالی و بهره­ برداری از ظرفیت اختصاص یافته نسبت به پذیرش دستیار پژوهشی اقدام نموده است. متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه جذب این دانشگاه نسبت به ارائه درخواست و ثبت نام اقدام نمایند.
این همکاری مشتمل بر دوره­ ای ۶ تا ۱۲ ماهه است که بر حسب تصمیم استاد میزبان تعیین خواهد شد. این دوره از بهمن ­ماه ۱۴۰۱ شروع می شود و تا پایان مرداد و یا پایان دی ماه ۱۴۰۲ ادامه خواهد یافت.
زمان مجاز سپری شده از تاریخ دانش آموختگی دکتری حداکثر ۱۰ سال (از بهمن ۱۳۹۰ به بعد) و حداکثر سن متقاضیان ۴۰ سال است. گواهی آخر دوره توسط معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه رازی بعد از تایید استاد میزبان و دانشکده مربوطه صادر می شود.
اطلاعات بیشتر درباب این دوره پژوهشی، در پورتال سامانه جذب دانشگاه رازی به آدرس jazb-samaneh.razi.ac.ir دردسترس است.

فهرست اساتید و زمینه ­های تحقیقاتی جهت پذیرش دستیار پژوهشی در دانشگاه رازی سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱
ردیف نام استاد مسوول دانشکده گروه آموزشی دانش آموخته زمینه تحقیقاتی ۱ دکتر علی بهشتی آل­ آقا کشاورزی
مهندسی علوم خاک
دکتری بیولوژی خاک و زیست پالایی ۲ دکترصحبت بهرامی نژاد علوم و مهندسی کشاورزی مهندسی تولید و ژنتیک گیاهی کارشناسی ارشد مطالعات ژنتیکی آهن و روی در گندم ۳ دکتر حمیدرضا چقازردی علوم و مهندسی کشاورزی مهندسی تولید و ژنتیک گیاهی دکتری خاک ورزی حفاظتی، به زراعی و تغذیه گیاهی
منبع:

1401/10/18
13:30:35
0.0 /5
194
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
آجاک : آینده پژوهی