آجاک - acak آینده پژوهی

همکاری علمی دانشگاه امیرکبیر و دانشگاه فنی دریایی سن پترزبورگ توسعه می یابد

همکاری علمی دانشگاه امیرکبیر و دانشگاه فنی دریایی سن پترزبورگ توسعه می یابد

آجاک: آجاک: هیأتی از دانشگاه فنی دریایی سن پترزبورگ با هدف  شروع و گسترش همکاریهای مشترک از دانشگاه صنعتی امیرکبیر بازدید نمودند.


به گزارش آجاک به نقل از ایسنا، در این بازدید و نشست طرفین به معرفی ظرفیت ها و توانمندی های خود و حوزه های مد نظر برای تعریف همکاریهای مشترک پرداختند.

دکتر طه گودرزی، مدیر همکاریهای علمی و بین المللی در حاشیه این جلسه با اشاره به امکان همکاری با دانشگاه فنی دریایی سن پترزبورگ در حوزه های مختلف خصوصاً در بخش صنایع دریایی و تحقیقات جوش، اظهار داشت: باتوجه به قرار گرفتن دپارتمان همکاریهای بین المللی این دانشگاه در میان مراکز سطح یک ملی کشور روسیه؛ چشم انداز و همگرایی خوبی برای همکاری مشترک در سطوح مختلف شامل چاپ مقاله، راهنمایی مشترک پایان نامه های تحصیلات تکمیلی، برگزاری دوره های کوتاه مدت تخصصی خصوصاً در بخش فناوری جوش و لیزر و لابراتوار مجازی مشترک وجود دارد.
به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشگاه فنی دریایی سن پترزبورگ نیز آمادگی و تمایل خودرا برای امضای تفاهم نامه با دانشگاه صنعتی امیرکبیر و شروع همکاریهای مشترک اعلام نمود.

این هیات همین طور از دانشکده مهندسی دریا، لابراتوار ها و بخش های مختلف این دانشکده بازدید کردند.

در این بازدید و نشست معاون امور بین الملل، مدیر همکاریهای علمی و بین المللی، رؤسای دانشکده های مهندسی مکانیک، مهندسی هوافضا، مهندسی دریا و رییس مرکز تحقیقات جوش دانشگاه صنعتی امیرکبیر و مدیر دپارتمان همکاریهای بین الملل، معاون آموزش و رییس لابراتوار لیزر و رییس دپارتمان امور اداری دانشگاه فنی دریایی سن پترزبوگ حضور داشتند.

منبع:

1401/10/10
11:17:23
0.0 /5
362
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان آجاك
آجاک : آینده پژوهی