آجاک - acak آینده پژوهی
همزمان با هفته پژوهش و فناوری؛

بالاترین های پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران مورد تجلیل قرار گرفتند

بالاترین های پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران مورد تجلیل قرار گرفتند

آجاک: آجاک: در چهارمین روز از هفته پژوهش و فناوری، از پژوهشگران و فناوران برتر، کارشناسان پژوهشی و دانشجویان نمونه مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران قدردانی گردید.به گزارش آجاک به نقل از ایسنا، در این مراسم که با حضور اعضای هیأت رئیسه، اعضای هیأت علمی، دانشجویان، کارشناسان و کارمندان پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران برگزار شد، از بالاترین های این پژوهشگاه همچون پژوهشگر برتر، فناور برتر، کارشناسان پژوهشی برتر و دانشجویان نمونه در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری قدردانی و لوح سپاس رییس پژوهشگاه به آنان اهداء شد.

دکتر شعبانی، رییس پژوهشگاه ضمن تبریک هفته بزرگداشت پژوهش و فناوری با اعطای لوح سپاس از کوشش های علمی بهادار دکتر مریم افشارپور، عضو هیأت علمی پژوهشکده توسعه فرآِیندهای شیمیائی به عنوان پژوهشگر برتر سال ۱۴۰۱ تقدیر کرد. همین طور با اعطای لوح سپاس، از کوشش های بهادار علمی دکتر مهسا باغبان صالحی، عضو هیأت علمی پژوهشکده مهندسی نفت و مدیر دفتر ارتباط با صنعت پژوهشگاه که عنوان فناور برتر سال ۱۴۰۱ را کسب نمود، تجلیل شد.

در ادامه این مراسم، دکتر شعبانی از سه نفر از دانشجویان شاغل به تحصیل در پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی - زینب السادات خاتمی در مقطع کارشناسی ارشد رشته مهندسی شیمی، فهیمه حکم آبادی و الهام فرهادی در مقطع دکترای شیمی آلی - که عنوان دانشجوی نمونه را کسب کرده اند، با اعطای لوح سپاس تقدیر کرد. همین طور از ندا اکبری مبارکه و سمیه جلیل زاده، کارشناسان پژوهشی برتر امسال با اهدای لوح سپاس و هدیه تقدیر گردید.

منبع:

1401/09/23
10:55:23
0.0 /5
475
تگها: پژوهش , فناوری
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
لینک دوستان آجاك
آجاک : آینده پژوهی