آجاک - acak آینده پژوهی

اعضای کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز مورد تجلیل قرار گرفتند

اعضای کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز مورد تجلیل قرار گرفتند

آجاک: به گزارش آجاک، آذربایجان شرقی در خلال آیینی، با حضور هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی تبریز، از اعضای کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه که با صعود دو پله ای نسبت به سال قبل، موفق به کسب مقام اول کشوری در ارزشیابی وزارتی سال 1400 شدند، تجلیل شد.


رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در این مراسم با تجلیل از دانشجویان و همکاران کمیته تحقیقات دانشجویی که در میدان رقابت علمی با دانشگاه های بزرگ کشور همچون دانشگاه تهران، دانشگاه شهید بهشتی و دانشگاه ایران و...، موفق به کسب رتبه اول کشوری شدند، تاکید کرد؛ بی گمان این توفیق بزرگ دانشگاه حاصل یک کار تیمی است و در سایه تلاش مجدانه دانشجویان و اساتید گرانقدر و مرهون پشتیبانی مسئولین امر از کمیته دانشجویی دانشگاه است.
دکتر بهمن نقی پور، اظهار داشت: در کنار کسب این رتبه ها آنچه اهمیت دارد، معرفی ظرفیت ها و پتانسیل دانشگاه علوم پزشکی تبریز است. شناساندن توان اساتید گرانقدر، دانشجویان عزیز و همکاران محترم مجموعه دانشگاه در حوزه تحقیقات و فناوری و بیان این که دانشگاه علوم پزشکی تبریز به پشتوانه این عزیزان می تواند فراتر از رتبه های کشوری رتبه های برتر بین المللی را هم احراز نماید.
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تبریز هم در این مراسم، با تکیه بر این که کسب مقام اول کشوری توسط کمیته تحقیقات دانشجویی کشور در ارزشیابی وزارتی در شرایطی بدست آمده است که، تعداد دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز یک دوم تعداد دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و یک سوم تعداد دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران است؛ همت دانشجویان و اساتید گرانقدر در کسب این رتبه را ستود و از حمایت های رئیس دانشگاه از حوزه پژوهش، به ویژه کمیته تحقیقات دانشجویی تقدیر و تشکر نمود.
دکتر پرویز شهابی در ادامه جلسه موفقیت های حاصل شده در حوزه تحقیقات و فناوری دانشگاه را بر شمرده و افزود؛ علاوه بر ارتقاء رتبه کمیته تحقیقات دانشجویی از رتبه سوم کشوری برای سال 1399 به رتبه اول برای در ارزشیابی سالانه وزارنی برای سال 1400، دانشگاه علوم پزشکی تبریز با افتخاردر حوزه ترجمان دانش رتبه دوم، در حوزه لابراتوار های تحقیقاتی رتبه سوم و در حوزه فناوری رتبه چهارم را به خود مختص کرده است.
در ادامه این دیدار صمیمی دکتر لیلا نیک نیاز با اشاره به اینکه کمیته تحقیقات دو رسالت عمده، آموزش روش تحقیق و پشتیبانی از طرح های پژوهشی دانشجویی را بر عهده دارد، از همراهی و همکاری مسئولین دانشگاه با کمیته تحقیقات دانشجویی تشکر کرد.
سرپرست کمیته تحقیقات دانشجویی آماری از عملکرد این کمیته اعلام نمود و افزود؛ در سال 1400، کمیته دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، 140 طرح مصوب، 50 مقاله منتج از طرح های تحقیقاتی کمیته و 600 مقاله با افیلیشن کمیته تحقیقات دانشجویی و چندین کارگاه روش تحقیق، مدرسه فصلی، بازدید از مراکز رشد، مراکز تحقیقاتی، کارخانجات، نمایشگاه ها و برگزاری مسابقات دانشجویی برای جذب و آموزش دانشجویان داشت.
در این مراسم از خانم دکتر لیلا نیک نیاز، سرپرست کمیته تحقیقات دانشجویی، خانم محمدی نسب و خانم ایرانی، کارشناسان کمیته تحقیقات دانشجویی و امیر محمد شرفی و سید محمد سالار حسینی دبیران فعلی و سابق کمیته تحقیقات دانشجویی و امیر رضا ناصری نایب دبیر کمیته، با اهداء لوح تجلیل شد1401/08/20
14:09:08
0.0 /5
348
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
لینک دوستان آجاك
آجاک : آینده پژوهی