آجاک - acak آینده پژوهی
رئیس پلیس پایتخت تشریح كرد

جزییات بیش از پرونده ربایش دکتر فرهود

جزییات بیش از پرونده ربایش دکتر فرهود

آجاک: فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان دستگیری سه نفر از عاملان ربایش دکتر فرهود، جزییات بیشتری از این پرونده را تشریح نمود.


به گزارش آجاک به نقل از ایسنا، سردار حسین رحیمی، بامداد امروز در حاشیه دستگیری عاملان ربودن پروفسور فرهود با حضور در جمع خبرنگاران در ستاد فاتب، اظهار داشت: فردی از آشنایان آقای دکتر فرهود نقشه ربودن ایشان را به دلیلهای شخصی طراحی نموده و با همدستی دو نفر دیگر آنرا به اجرا گذاشت. این فرد حوالی ساعت ۵: ۳۰ بامداد دو نفر از همدستانش را به سمت خودروی دکتر فرهود در مقابل منزلش فرستاده و آنها با سوار شدن بر خودروی ایشان و معرفی خود به عنوان مامور امنیتی مبادرت به ربودن پرفسور فرهود کرده اند.
وی افزود: این افراد ابتدا با همان خودروی پروفسور فرهود او را به مرزن آباد برده و در آنجا از او درخواست هشت میلیارد تومان پول نقد یا یک دستگاه آپارتمان کردند، ظاهرا آنجا پرفسور موضوع را قبول نمی کند که بعد از آن این افراد به شهرستان نور رفتند و باردیگر موضوع را مطرح نمودند که پرفسور فرهود این دفعه درخواست این افراد را مورد پذیرش قرار داد و آنها مبادرت به بازگشت به تهران کردند.
رحیمی با اعلان اینکه همزمان کارآگاهان پلیس آگاهی نیز سرنخ هایی از ربودن این چهره شاخص علمی کشورمان پیدا کردند، اظهارکرد: حتی سارقان در تلاش بودند تا در راه بازگشت حدود چهار میلیارد تومان از وجه را برداشت کنند که موفق نشدند. در نهایت دکتر فرهود به محل کار خود بازگردانده شد و در عرض کمتر از ۲۴ ساعت نیز پلیس سارقان را شناسایی و دستگیر کرد.
ربایندگان پرفسور فرهود


منبع:

1401/08/16
10:06:50
0.0 /5
374
تگها: دستگاه , طراحی
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
لینک دوستان آجاك
آجاک : آینده پژوهی