آجاک - acak آینده پژوهی
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه:

دانشگاه تبریز از حضور اساتید در نمایشگاه رینوتکس حمایت می کند

دانشگاه تبریز از حضور اساتید در نمایشگاه رینوتکس حمایت می کند

آجاک: به گزارش آجاک، آذربایجان شرقی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تبریز، از حمایت دانشگاه تبریز برای حضور اساتید این دانشگاه در دهمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی RINOTEX در تبریز اطلاع داد.


دکتر جلال شیری اظهار داشت: دانشگاه تبریز مسئولیت زون نوآوری و فن آوری ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته را بر عهده دارد و ازاین رو با عنایت به جایگاه این نمایشگاه ملی فناورانه در استان و کشور از حضور اساتید دانشگاه تبریز در این نمایشگاه، حمایت مالی به عمل خواهد آورد.
وی افزود: همینطور در این خصوص جهت پشتیبانی از واحدهای فناور و دانش بنیان مستقر در پردیس علم و فناوری دانشگاه تبریز هم تسهیلاتی توسط این معاونت پیشبینی شده است.
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تبریز تصریح کرد: حضور در این نمایشگاه ملی جهت معرفی ایده های فناورانه اساتید و دانشجویان آنها، با عنایت به شعار سال، تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین، فرصت ارزشمندی جهت آشنایی با سایر بازیگران مهم زیست بوم علم و فناوری استان و کشور و همینطور جذب سرمایه گذار و مشتری محصول و خدمات است.
بر اساس این گزارش، دهمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی (RINOTEX۲۰۲۲) در پنج بخش ۱. ایده های فناورانه ( طرح های استارتاپی) ۲. توسعه و تجاری سازی فناوری ۳. فروش محصولات و خدمات داش بنیان ۴. خدمات تجاری سازی و مشاوره (ویژه شرکت ها، سازمان ها و نهادهای حمایتی) ۵. نیازمندی های فناورانه با حضور شرکتهای دانش بنیان، واحدهای فناور، حامی های مالی، شتاب دهنده ها، سرمایه گذاران و کارگزاران فناوری استان و کشور از تاریخ ۲ تا ۶ آبان ماه سالجاری در محل نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار می شود.
به گزارش آجاک به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی دانشگاه تبریز، زمان ثبت نام در این نمایشگاه تا ۲۰ مهرماه سالجاری اعلام شده و اطلاعات تکمیلی این نمایشگاه در تارنمای رسمی این نمایشگاه به آدرس rinotex.ir موجود بوده و دبیرخانه ثبت نام برای اساتید دانشگاه تبریز در پردیس علم و فناوری این دانشگاه مستقر است.1401/07/21
13:37:09
0.0 /5
391
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
آجاک : آینده پژوهی