آجاک - acak آینده پژوهی

مهلت ارسال مقاله به کنگره بین المللی هوش مصنوعی در پزشکی

مهلت ارسال مقاله به کنگره بین المللی هوش مصنوعی در پزشکی

آجاک: به گزارش آجاک، کنگره بین المللی هوش مصنوعی در پزشکی (AIMS2022) هفتم تا نهم دیماه سالجاری برگزار می گردد و پژوهشگران می توانند مقالات خویش را تا اول آذرماه سالجاری به دبیرخانه این کنگره ارسال نمایند.به گزارش آجاک به نقل از ایسنا، هوش مصنوعی موضوعی است که در سالهای اخیر مورد توجه سیاستمداران و پژوهشگران سراسر دنیا قرار گرفته است. استفاده بیش از پیش از ابزارهای هوشمند از یک سو و ظهور گفتمان هوش مصنوعی در زبان دولتمردان از طرف دیگر منجر گردیده است تا این علاقه و توجه دوچندان شود.

در این بین کمیته تعالی هوش مصنوعی در علوم پزشکی در امتداد اجرای سیاست ها و برنامه های تعالی AIMS درصدد است برنامه های ترویجی خودرا در سطح پژوهشگران مشتاق هوش مصنوعی در علوم پزشکی در سراسر جهان توسعه دهد. این در حالیست که برمبنای سیاست های کلان کشور بایستی بتواند تا سال ۱۴۱۰ جزء ۱۰ کشور برتر این حوزه در سراسر جهان باشد و از جانب دیگر هدف اصلی کمیته تعالی هوش مصنوعی کسب درآمد بالای چهار بیلیون دلار در علوم پزشکی با بهره گیری از مهارتهای هوش مصنوعی است.

یکی از کارهای این کمیته برگزاری کنگره بین المللی هوش مصنوعی در پزشکی (AIMS2022) در تاریخ هفتم لغایت نهم دی ماه سال جاری است. هدف اصلی این کنگره برقراری ارتباط با پژوهشگران فعال و علاقه مندان به این حوزه و نیز شناسایی نقاط ضعف، چالش ها و فرصت های پیش رو است.

این کنگره در محورهای علمی «تکنولوژی های پیشرفته در زمینه پزشکی»، «هوش مصنوعی در پزشکی»، «سلامت هوشمند» و «راه حل های هوشمند در زمینه پزشکی» در کیش برگزار می گردد.

پژوهشگران می توانند تا اول آذرماه امسال، نسبت به ارسال مقاله به سایت این کنگره اقدام نمایند.

منبع:

1401/07/08
09:38:48
0.0 /5
176
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
آجاک : آینده پژوهی