آجاک - acak آینده پژوهی
معاون آموزشی دانشگاه علامه خبر داد

برگزاری ۲۴۰ كلاس مجازی به صورت همزمان

برگزاری ۲۴۰ كلاس مجازی به صورت همزمان

به گزارش آجاك معاون آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی درباره روند ارائه آموزش های مجازی در این دانشگاه اظهار داشت: رئند برگزاری كلاس های مجازی به شكل مطلوبی ادامه دارد به نحوی كه در روز دوشنبه 98/12/19 در یك ساعت بطور همزمان 240 كلاس به صورت مجازی اجرا شد.


به گزارش آجاك به نقل از ایسنا، دكتر شجاع احمدوند با بیان این كه دوره های مجازی دانشگاه علامه طباطبایی با «استقبال دانشجویان و استادان این دانشگاه روبه رو شده است»، اظهار داشت: این مساله سبب شد دانشگاه، طی دو مرحله ناگزیر پهنای باند را افزایش دهد. استقبال استادان و دانشجویان در روز دوشننبه ۹۸/۱۲/۱۹ به اوج خود رسید و در یك ساعت بطور همزمان ۲۴۰ كلاس و نزدیك به ۳۰۰۰ نفر لاگین شدند.
وی با قدردانی از استقبال استادان و دانشجویان از برگزاری كلاس های مجازی درباره سامانه مجازی پایان نامه ها و رساله ها اظهار داشت: سامانه مجازی پایان نامه ها و رساله ها نیز آماده بارگذاری است.
معاون آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی بیان كرد: متقاضیان برای اطلاع از نحوه استفاده از این سامانه مجازی می توانند به اطلاعیه شماره ۲ معاونت آموزشی در سایت دانشگاه به آدرس https: //www.atu.ac.ir/ بازگشت كنند. این سیستم هم دفاع از كارهای پژوهشی دانشجویان را بسیار تسهیل خواهدنمود.
منبع:

1398/12/22
15:23:19
5.0 /5
2952
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
آجاک : آینده پژوهی